Skocz do zawartości

Która karta lepsza?


Recommended Posts

Różnica pomiedzy 4850 a GTS 250 jest znikoma, miałem 250 od Asus i byłem załamany (niby dobre chlodzenie DK a głośne że szok, do tego APEX'a sie na tym nie uruchomi za bardzo :wariat:), dlatego polecam 4870, konkuruje on z GTX 260 a to juz inna klasa produktu jak wiadomo :D

Link to post
Share on other sites

Mam model HD 4870 tylko 512 MB i jest spoko, we wszystko co nowe pograsz, może nie ze wszystkimi wodotryskami i w FullHD ale gry wyglądają na niej ładnie :D. Poza tym spokojnie można ją podkręcić do 800 MHz na rdzeniu i 3,8 GHz na pamięciach, przynajmniej u mnie na takich ustawieniach nie sypie krzakami :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Witam,tak jak w temacie która karta jest wydajniejsza ?

Wydajniejsza do jakich zastosowań? Gier?

Jak gier, to gtx250.

Jeśli chcesz dobrego radka, to hd4850 nie będzie dobrym wyborem. Trzeba znaleźć hd4870 lub nawet hd4890.

Nie napisałeś ile masz pieniążków do wydania, bo od tego właściwie zależy, jak wydajną grafikę nabędziesz.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jeżeli do gier to proponuję podobnie jak Danny poszukać coś na RV790 (4890). Karta w porównaniu do 4870, różni się nieco przebudowaną sekcją zasilania i polepszeniem możliwości O/C. Osobiście jestem bardzo zadowolony z tej karty, wszystko na FULL i każda gierka z wyjątkiem GTA4 działa w pełni płynnie (co jest winą słabego E5200, który przy tej grze poprostu wysiada). Także polecam, chociaż 4850 na niezbyt pojemną kieszeń też nie jest zły, napewno w każdej grze w średnich detalach da rade.

Link to post
Share on other sites

tak naprawde nie widze sensu kupować 5770.... bo jaka jest różnica? Mniejsze zużyciue prądu... wydajniejsza o jakiś znikomy %... no i do tego ma DX11, który jest tylko bajerem nie wartym uwagi. 4870 to swietna karta, o wiele tańsza, a tym samym "wydajniejsza" ;)

Link to post
Share on other sites

tak naprawde nie widze sensu kupować 5770.... bo jaka jest różnica? Mniejsze zużyciue prądu... wydajniejsza o jakiś znikomy %... no i do tego ma DX11, który jest tylko bajerem nie wartym uwagi. 4870 to swietna karta, o wiele tańsza, a tym samym "wydajniejsza" ;)

 

Sens jest mniej ciepła wydziela i jest ciszej mniej prądu bajer typu DX11 oraz troszkę wydajniejsza

 

Lecz kupując HD5770 1GB Vapor X za cenę ok 750 zł to już lepiej kupić GTX460

Link to post
Share on other sites

No to jasne... Teraz wyjdzie ten FleX od Sapphire... ZA 800 zł... Czyli tyle ile moj gigabyte 1gb... :) Troche drogo... A to do amd nie pasuje. ;)

Tak tak

ZOBACZ!

 

http://www.proline.pl/?p=SAP+HD5770+1GB+VOC

 

 

http://www.proline.pl/?p=GIGA+GTX460+768

 

 

Co kupujesz HD5770 czy GTX460 bo ja chciałem 5770 ale jak to zobaczyłem to wolę 460 :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...