Skocz do zawartości

Jaką podkładkę dobrać ?


Recommended Posts

Od ponad roku używam Zowie GT-F Speed tylko problem jest, że jest cała powyginana i jest to dosyć irytujące.

A więc jaka będzie najlepsza podkładka pod mysz Razer Abyssus ? Używam 1800 DPI. Chciałbym aby była trwała i się nie wyginała i nie brudziła szybko.

Dodam, że na SteelSeries QCK+ występuje Jitter, a więc chyba lepiej pod tą myszkę wybrać jakąś twardszą podkładkę. Słyszałem, że Logitech G240 jest dobra, ale nie wiem czy to prawda.

 

 

PS. Niech się wypowiadają osoby które się znają na rzeczy, bez dzieciaków typu "Creative Fatal1ty to dobre słuchawki" -.-

Link to post
Share on other sites

Tak, nawet próbowałem dwa razy parą wodną zmiękczyć i przygnieść czymś cienkim ale bez skutku ...


A może na początku czarodziejskie słowo "proszę" albo "witam" lub "dzień dobry"?Czy ty uważasz że jesteś pępkiem świata i wszyscy będą  ustawiać się w kolejce aby ci doradzać?I nie ty będziesz dyktował kto tutaj ma się wypowiadać a kto nie.Trochę kultury BURAKU...

 

To po co zakładałeś konto na tym forum ? Żeby uczyć zasad Savoir Vivre ? Nie czaję takich typów -.-

Link to post
Share on other sites

 jak widać nie ma takiej wiedzy żeby mi coś doradzić w sprawie podkładki.

 

Ewentualnie po prostu nikomu się nie chce. Nie podałeś nawet budżetu.

Nie dziwota, że przy takim DPI na QCK+ występuje jitter, tak będzie na wielu podkładek. 

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...