Skocz do zawartości

Razer deathadder - 140zł - oryginał czy podróbka ?


Recommended Posts

Witam. Jak w temacie - chciałbym zapytać czy uważacie, że to jest oryginalna myszka czy podróbka ?

 

http://allegro.pl/razer-deathadder-3500dpi-respawn-refresh-i4729369522.html

Sam takowej używam i chce kupić taką sama na urodziny koledze. Sam swoją 3 lata temu kupiłem za około 260zł ? Stąd moje zdziwienie co do ceny.

 

Niestety budżet zamyka mi się w ok. 150zł, a jeżeli ta myszka jest oryginalna to bym ją brał bez namysłu.

 

Czas realizacji to 2-3 dni, nie wygląda na to żeby szła z Chin.

 

Co Wy o tym sądzicie ?

Link to post
Share on other sites

Wystarczy poprosić o fotkę myszy od spodu i się wszystkiego dowiemy.

 

BTW w tej cenie masz CM Alcor, bliźniak DA w rozsądnej cenie.


 

 

Sam swoją 3 lata temu kupiłem za około 260zł ?

Ja 3 lata temu kupiłem ją za 200zł, sporo przepłaciłeś :P  

Z resztą cena z czasem spada... także 150zł to raczej powinna być normalna cena tej myszy. 

Link to post
Share on other sites

Cacek, może zależy od sklepu itp ;) ?

 

W każdym bądź razie nie przykładałem uwagi do ceny, bo to była gwiazdka i mogłem sobie wybrać dowolną do 300zł i pojechać kupic - a miało to miejsce w centrum Warszawy, może tutaj troszkę drożej :) ? Nieważne :P

 

Mógłbyś mi coś powiedzieć o tym Alcorze ? Miałes go w ręku, podobnie się gra w fpsy jak na Deathadderze ?

 

 

 

+ takie bonusowe pytanie, bo już nie chcę zakładać nowego tematu - skąd ta przepaść między najtańszymi siberiami a siberami v2 ?

 

http://allegro.pl/sluchawki-mikrofon-steelseries-siberia-v1-gratis-i4710076177.html#tabsAnchor

 

pamiętam jak swojego czasu jeszcze te słuchawki były trochę droższe (icemat siberia), to jest możliwe żeby one tak staniały czy też jakiś przekręt ?

 

edit : napisałem e-maila do właściciela od tych Razerów DA - taka uzyskałem odpowiedź

 

"Dzień dobry Panu. Postaram się rozwiać Pana obawy, i tak po kolei, nikt do tej pory nie zwracał się z prośbą o zdjęcia opakowania, a sprzedaliśmy tych myszek już setki, nikt też nie był rozczarowany czy też wręcz oszukany przez naszą firmę, ( dowodem są komentarze o naszej działalności ). Cena patrząc ok. pół roku wstecz była dużo wyższa, od niedawna obniżyliśmy cenę ze względu na wyprzedaż, ponieważ na rynek wchodzą nowe produkty i przy pierwotnej cenie te myszki nie miały by takiego popytu. Wszystkie sprzedawane przez naszą firmę artykuły są oryginalne, a na artykuły elektroniczne udzielamy 2 - letniej gwarancji. Mam nadzieję, że po takim wyjaśnieniu bez obaw zakupi Pan myszkę i na pewno ni będzie Pan zawiedziony. Pozdrawiamy."

 

W dalszym ciągu poprosiłem o zdjęcia.

Edytowane przez getto
Link to post
Share on other sites

a co Ci mieli napisać, że zakupili na alibabie 500 sztuk po 10 dolców i teraz upychają po 140zł? Akurat ta wersja DA to najczęściej podrabiana, tu masz pokazane różnice między fake a oryginałem -  http://www.overclock.net/t/1324292/warning-fake-deathadders-around

Jak połowa ludzi, co do tej pory używa jakieś buble marketowe, kupi sobie taką podróbkę, to nie mając porównania, się cieszą, że mają razera.

 

Dla sprzedawcy to nawet jak wymieni z 1-2 razy co 4-5 osobie, to ciągle jest na plusie.

 

Inna sprawa, że ta podróbka może być lepsza od jakiegoś modecoma i iboxa itp ;).

Link to post
Share on other sites

Chyba na nią się skusze. Pozytywne recenzje + dają podkładkę nostromo, to jakaś dobra firma ? Sam osobiście używam Qpada, a koledze chciałem kupić Steelseries QCK (tą normalna nie mini) będzie jakaś różnica jakościowa miedzy tą nostromo, a SS Qck ? ktoś się orientuje w tych materiałach :P ?

 

Tak jak mówiłem zamówię tego CM Storma Alcor.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...