Skocz do zawartości

Problem z resetowaniem się BiOSU


Recommended Posts

Cześć.

Wiem że temat już raz zakładałem , ale mam ten sam problem i nie mogę go rozwiązać.

Ale pierw podam sprzęt który nie którzy pamiętają.

CPU: Q6600 3.1 GHz z 4.4 GHz

CPU Chłodzenie: ISGC-200

GPU: GTS 250

RAM: 4 GB 686 MHz

Płyta: EG41MF-US2H F5 BiOS najnowszy

Zasilacz: MP 500 w

 

Problem w tym , że jak daje uruchom ponownie komputer to system się zameka komputer działa ale po paru sekundach wyłącza się i włącza się i BiOS jest zresetowany za każdym razem tak jest ! !

Stabilność Procesora testowałem OCCT 10 godzin i test zakończony pomyślnie bez błędów.

Napięcie Procesora to 1.237 v

ale zasilacz takich nie trzyma

prawdziwe to 1.15 v w idle w stresie 1.18 v

System się nie zawiesza w grach jest dobrze :wariat::D

 

PS. Jedno mnie dziwi że grając w WarCraft III Regin of Chaos i mieć otwarty fraps do sprawdzania klatek to przy ostrej jadce fps spada do 15 i się TNIE

jak to możliwe że gra która wymaga do 1.00 GHz procesora zacinała mi się

Link to post
Share on other sites

ok zrobie tak

 

 

 

PS. Jak ustawienia biosu zresetują się to wchodze w zakładkę M.B i pisze mi takie coś :wariat:

 

The system has experenced boot failures because of overclocking or changes of voltages .

 

Last settings in this page may not coincide with current h/w states

 

Press any key to continue.........

Link to post
Share on other sites

Ostrzeżenie mówiące, że system nie mógł zostać załadowany z powodu OC, zmian napięć. Ostatnie ustawienia na tej stronie mogą się nie pokrywać z obecnym stanem. Złe ustawienia w biosie i po OC Ci komp nie wstał, bywa :wariat:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...