Skocz do zawartości

DDR3 G.SKILL


Recommended Posts

Jeśli chodzi o pamięci 1600Mhz to bardzo dobry wybór. Ciężko byłoby znaleźć coś tańszego, natomiast sam G.SKILL to bardzo dobra firma więc nie powinieneś mieć problemów. 

 

Natomiast nie sprecyzowałeś swojego pytania o propozycje. Jaką masz płytę główną (czy uciągnie wyższą częstotliwość), oraz jakie ramy siedzą już w komputerze, co jest bardzo ważne! Jeśli są jakieś gorsze, to poziom tych które kupisz "zrówna się" do tych które aktualnie posiadasz.

 

EDIT
Nie spotkałem się jednak wcześniej z tym sklepem, więc kupując coś powinieneś najpierw go sprawdzić (chyba, że jest to zaufana dla ciebie marka).

Edytowane przez arszonto
Link to post
Share on other sites

Z morele to te chyba najlepsze 1600-tki jakie można dostać w tym sklepie w tej cenie. 

Za 6zł więcej dostaniesz troszkę lepsze . I są to w zasadzie ostatnie opłacalne 1600-tki do kupienia na morele. Dalej trzeba dopłacać 50zł za praktycznie żadną realną różnicę.

Niestety tak na pierwszy rzut oka nie widzę na allegro nic tańszego tej jakości. Najwięcej można zejść o jakieś 40-parę złotych do GoodRama CL11 ale jeśli nie jesteś aż tak ograniczony budżetowo to raczej nie warto. CL11 przy 1600mhz to słaby wynik, bardzo słaby.
 

Natomiast te ramy które znalazłeś tak jak wspomniałem są bardzo dobre i są naprawdę w niskiej cenie. Wątpię, żebyś znalazł lepszą ofertę.

Tylko niepokoi mnie ten sklep... Ale to osobiste odczucie, wybór jest twój, chociaż ja bym tam nie kupował bez sprawdzenia ;D

Jeśli zdecydujesz się na zakup, to byłoby dobrym pomysłem podzielenie się swoimi doświadczeniami z tym sklepem z pozostałymi forumowiczami.

Edytowane przez arszonto
Link to post
Share on other sites

towar dostepny na zamowienie... poczekasz z 2tyg albo wiecej^^

Akurat na czasie mi nie zależy, tylko na dobrym produkcie. Jak mam kupić shit typu CL11 przy prędkości 1600 to podziękuje :) Jeszcze takie pytanko jest jakaś różnica wydajnościowa między 1x8GB a 2x4GB słyszałem że lepiej jak ramy pracują w dualu ? Prawda ? Czy bajka ? :)

Edytowane przez hasati
Link to post
Share on other sites

Pytanko mam. Jakie pamięci polecacie bardziej.

http://allegro.pl/ddr3-kingston-8gb-2x4gb-1600mhz-cl9-hyperx-blue-i4719302469.html

http://allegro.pl/corsair-ddr3-2x-4gb-1600mhz-cl9-vengeance-blue-i4744521471.html

http://allegro.pl/g-skill-ripjaws-x-8gb-2x4-gb-f3-12800cl9d-8gbxl-i4726669645.html

Chodzi głównie o markę, bo parametry te same. Więc Kingston czy Corsair a może G.SKILL?

Edytowane przez hasati
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...