Skocz do zawartości

Samochód i problemy...


Recommended Posts

Dlaczego wysyłka w grę nie wchodzi?

Wyjazd na Grand Prix Belgii w F1 :D.

 

W Inter Carsie byłeś? Widzę, że w Kielcach mają sklep.

kubbak, co do Inter Carsu miałem zadzwonić, ale od rana mam coś takiego z ich strona - Serwer http://www.intercars.com.pl zbyt długo nie odpowiada, a 60 kilometrów by spytać się o część to głupota. Popytam jeszcze w Krakowie, może uda się im przyjechać do 25 z paczką. Warszawiacy wszędzie mówili, że dopiero po 27 mogą dostarczyć :wariat:.

 

Samochód ledwo kilka dni, a tyle problemów z nim jest :/.

Link to post
Share on other sites

http://www.intercars.kielce.pl/

Strona działa, na wszelki wypadek telefony:

tel.: (0 41) 344 23 73

tel.: (0 41) 343 82 81

tel.: (0 41) 343 20 75

e-mail: kielce@intercars.com.pl

 

Samochód ledwo kilka dni, a tyle problemów z nim jest :wariat:.

Skąd ja to znam? Po zakupie swojego wpakowałem już w niego prawie 4k.
Link to post
Share on other sites

Skąd ja to znam? Po zakupie swojego wpakowałem już w niego prawie 4k.

Nie jest zle, znam pare osob co wpakowaly wiecej kasy w auto niz jest ono warte :wariat:

np kumpel chcial zrobic kapitalke malucha ktory kupil za 300zl i przemalowal na czarny mat.

z robociznom i duperelami ponad 1,5k wpakowal. ale co dokladnie zrobil to nie wiem.

 

@Kiziea poszalales cos juz Celicą ? Masz ją z turbem ze trzeba ci "bardziej" sportowe sprzeglo?

Link to post
Share on other sites

kumpel chcial zrobic kapitalke malucha ktory kupil za 300zl i przemalowal na czarny mat. z robociznom i duperelami ponad 1,5k wpakowal

To już przykład idiotyzmu moim zdaniem :D

 

U mnie maluchy kupili 3 czy 4 od Energetyki na rozwałkę i później na złom.

Masz ją z turbem ze trzeba ci "bardziej" sportowe sprzeglo?

VII generacja wychodziła tylko z silnikami wolnossącymi, no chyba, że jakiś mod :wariat:

 

A tak ogólnie jaką masz wersję? 140 czy 190KM?

Link to post
Share on other sites

Dzięki za telefony, u mnie za nic się strona nie ładuje. 143 KM, chodź i tak to mało, bo do 200 km/h doszło na autostradzie z Poznania do Konina i dalej nie ma czym jechać :wariat:. Drugi problem, że nie jestem jest pełnym właścicielem, mam współwłaściciela dla niższych składek ubezpieczeniowych :D.

Link to post
Share on other sites

Ja mam czym ale skrzynia ma za krótkie przełożenia. 225km/h wg. GPSu i dalej HALT. Na wiosnę rozejrzę się za jakąś szóstką.

 

mam współwłaściciela dla niższych składek ubezpieczeniowych :wariat:.

A to to jest u nas obowiązek. Jaką Ci składkę wyliczyli?
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...