Skocz do zawartości

Samsung S3 LTE VS ALCATEL ONETOUCH IDOL 2S


Recommended Posts

Jak w temacie co lepsze ? Telefon będzie brany na mixa w wysokosci 50 zł na 24 doładowania 
Z dopłatą oczywiscie 
za Sasunga trzeba dopłacic 350 zł a za alcatela 300 


Bardzo prosze o szybką pomoc poniewaz mam zamiar podpisac umowę w najblizszym czasie a nie wiem który wybrac 

Edytowane przez Youen
Link to post
Share on other sites

Ale czy na pewno jest lepsza ? w koncu az 1 Gb mniej ramu , 8 gb mniej pamięci to robi różnicęno i więcej aplikacji na androida , tzn system nie gra duzej roli po prostu che miec telefon do internetu youtuba muzyki i troche fajnych gier , telefon kupuję tez z myslą ze ma mi posłuzyc min 4 lata , wiec boje sie troche tego 1 gb ramu mniej oraz troszke wolniejszego procesora , 
I jeszcze nie jestem pewny czy uznają mi ten zwrot 200 zł jesli wezmę telefon na umowę na mixa  w orange 

Edytowane przez Youen
Link to post
Share on other sites

Gdzieś to miałem, zaraz znajdę.

 

edit:

Agencja Reklamowa A1 Piotrowski, Wielgus Spółka jawna z siedzibą w Warszawie, ul. Grzybowska 4/138, 00-131 Warszawa

 

Pamiętaj, że jest pula 5000 zgłoszeń, więc nie wiadomo czy została ona już wyczerpana, czy nie.

Edytowane przez Rica1
Link to post
Share on other sites

1 GB RAM na Windows Phone to jak 2 GB na Androidzie. :)

 

Do tego Masz slot na Kartę Pamięci Micro SD - o maksymalnej pojemności 128 GB - i możesz, podobnie jak w Androidzie instalować na karcie Programy.

 

Ekran tez jest rewelacyjny - recenzenci go określają jako jeden z najlepszych w cenie do 1000 zł.

 

I Masz też wymienne kolorowe obudowy w tym opcjonalną obudowę z Ładowaniem Bezprzewodowym :)

 

Do tego Lumia 735 ma najlepsze w tym przedziale cenowym Aparaty - pisze w liczbie mnogiej - bo przedni aparat / kamera do "samojebek" :) też jest rewelacyjna - w zasadzie jest lepsza niż tylne aparaty w wielu innych smartonach :)

 

Ogólnie w cenie około 1000 zł jest to jeden z najlepszych smartfonów.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...