Skocz do zawartości

Smartfon do 1K duży ekran i mocna bateria.


Recommended Posts

Wybraliście mi już komputer - czas na telefon :D

Przednik umarł - szukam następcy. Potrzebuję: 

- androida

- duży ekran (przynajmniej 5 cali)
- mocną baterię

 

telefon ma być wykorzystywany do surfowania po internecie (bez gier)

Nie jestem przywiązany do żadnej firmy - do tej pory miałem MultiPhone 4500 DUO - byłem bardzo zadowolony (oprócz pamieć na aplikacje która byłą kpiną - 500 mega... mam dokupioną już kartę pamięci 16 gb).

Edytowane przez Nurgling
Link to post
Share on other sites

Przy takiej ilości jaką można wrzucić na G2 i tak co jakiś czas trzeba zgrywać pliki. W innych telefonach również jest to problemem gdy się trzyma dane na pamięci telefonu a nie na karcie. Dodatkowo w ciągu 4 lat padło mi 6 kart ( cztery microSD, jedna CF i jedna SD ) 

 

Zaletą G2 jest ekran na którym bardzo dobrze przegląda się strony z racji jego wymiarów ( a zarazem małe wymiary samego telefonu, podobne do HTC One 7 ) 

 

Ja do okazjonalnie używanych plików używam dysku google i dropbox. A jak nie chcę tego trzymać w chmurze to mam kabel OTG + pendrive ( można jeszcze kupić przejściówkę microSD->micro usb )

Link to post
Share on other sites

LG g Pro lite to słaby model. 

Słaba rozdzielczość, układ MediaTek.

W takiej cenie wolał bym G2 mini a najlepiej poszukać LG g2. Ja swojego kupiłem za 1100 zł w Avans. 

 

Note 2 jest ciekawy, ale to już dość stary model. I płacenie 1000 zł za niego gdzie dokładając "stówkę" ma się urządzenie na snapdragon-ie 800 mija się z celem. 

 

Obecnie do 1K ciężko coś wybrać, bo albo słabe/słabsze telefony albo dopłacamy do zeszłorocznych flagowców. 

Link to post
Share on other sites
Note 2 stary. Pozatym samsung i jego nakladka systemowa...

Okej... Jest przecież Cm, aosp, paranoid android. Bardzo sprawne i szybkie :) moim zdaniem tylko G2 wchodzi tutaj w grę, a 1000 zł to nie jest wysoki budżet jak na twoje wymagania. Kupując G2 będziesz miał na pewien czas spokój i śmiało mogę dodać, że dziś note 2 to już staruszek nie wart swojej ceny.

Link to post
Share on other sites

Skoro autor nie chce grać na telefonie a jedynie potrzebuje go do sprawnego przeglądania neta (a do tego przydaje się spory ekran i pojemna bateria) to Note 2 nadal wydaje mi się lepszym rozwiązaniem niż G2, ale skoro mówicie że nie ma sensu to pewnie tak musi być...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...