Skocz do zawartości

SGS3, SGS3 NEO, MOTOROLA MOTO G 2ND, HTC Desire 610

Recommended Posts

Witam

Otóż Moja wybranka zamierza kupić smartfona do 800 zł.

Główni kandydaci to SGS3, SGS3 Neo oraz Motorola Moto G 2nd, HTC Desire 610.

Smartfon ma działać w miarę płynnie, zaznaczam że nie będzie instalowała bardzo wymagających programów albo gier. Smartfon bd służył głównie do przeglądania internetu, facebooka, robienia zdjęć no i czasem zagramia w jakiegoś pasjansa lub angry birds.

Uparła się na S3 Neo głównie ze względu na ekran Amoled, Kitkata oraz że nie ma przycisków home, back i opcji na pasku w ekranie lecz mi się wydaje że lepszą opcją będzie Motorola z racji czystego androida oraz że będzie dłużej niż 2 w.w modele otrzymywał wsparcie. Zapowiedziany już jest na ten model Android Lollipop.

Ewentualnie jeszcze Desire 610 ze względu na płynność i nakładkę :) choć znowu jej z wyglądu się niezbyt podoba.

Podzielcie się swoją opinią który byłby lepszy oraz jeśli macie inne propozycje to także napiszcie;) zaznaczam, że to ma być system Android, max do 5 cali i 800 zł z gwarancją producenta :)

Zapomniałem dodać, że Sony odpada ze względu na wygląd

Z góry dzięki za odpowiedź :)

Edytowane przez dawid0032

Snapdragon 400 i Adreno 305 w tej Motoroli z taką małą baterią i wysoką rozdzielczością?

Nie za bardzo widzę sens. W dodatku płacić 800zł za takie przeciętne podzespoły?

Myślę że lepiej było by szukać jakiegoś używanego Nexusa 4 albo SGS3 LTE z 2G RAM

Uwierz mi, że system mimo S400 i rodzielczości HD będzie działał szybciej niż na SGS3 LTE.