Skocz do zawartości

Układ graficzny procesora


Recommended Posts

a do internetu i filmów to może być nawet S3 Trio.

Znowu nie przesadzaj, złóż sobie dowolną jednostkę z jakimś starym Athlonem 64 x2 i dopóki będziesz miał coś pokroju gf 8xxx to jeszcze ujdzie ale na starszych kartach to zapomnij. Trochę bardziej złożone strony internetowe i będą się ścinały podczas przewijania, o odtwarzaniu filmów mkv w 1080p też zapomnij. Co jak co ale flash i inne pierdoły mocno obciążają tak stary sprzęt. Wiem to z własnego doświadczenia.

 

Aczkolwiek aktualne integry z apu czy od intela nie sprawiają jeszcze najmniejszych problemów w takich zastosowaniach i chyba jeszcze dość długo tak pozostanie.

Edytowane przez MasterBarti
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Saddam zapomnij o S3 Trio do neta i filmów bo by cięło każdy film na fulhd a i Firefox by się rwał przy przewijaniu.

Mam w GeForca 4 MX440 i też internet bardzo kuleje a filmów na 1920X1080 nie uciągnie.

Grafika w płytach z chipsetem G31 już spokojnie starcza do neta i filmów ale wprawne oko zauważy że czasem coś minimalnie przytnie.

Grafika w i3 4370 będzie super do neta i filmów i na pewno nie zauważyłbyś żadnej różnicy jak byś kupił jakąś grafę na PCIE (nie mówię o grach).

Edytowane przez Centik
Link to post
Share on other sites

Więc jeśli nie w głowie mi gry, a jedynie internet + dobry antywirus, filmy, bankowość mobilna, word i inne programy to ten procek w zupełności mi wystarczy? Natomiast dodatkową kartę graficzną omijać szerokim łukiem?  

Do twoich zastosowań wystarczy nawet Celeron za 150pln...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...