Skocz do zawartości

Kłopoty z komputerem Pomocy


Recommended Posts

Witam,

Za bardzo nie wiem gdzie umieścić ten temat, ale mniejsza o to. Mam problem mianowicie komputer od nowości się zawieszał znaczy się robiły się freezy poprostu gdy się przeglądało internet czy cokolwiek nawet się robiło niezależnie od obciążenia komputer się freezował czasami robił się tak po 10sekundach od otwarcia windowsa czasami po 3h, więc postanowiłem zorbić przegląd wszystkich podzespołów sprawdziłem wszystko dokładnie różnymi programami(pamięci,procesor,dysk, itd) no ale nic nie wykryło. Więc uruchomiłem linuxa z płytki odpaliłem na ramach i zaraz wywalił komunikaty o błędach na dysku notabena (sprawdzałem hdtune z poziomu windowsa i nic nie wykryło) ale zaniosłem kompa do serwisu tam powiedzieli że komp szedł dwa dni w "kąsku" i nic się nie zawiesiło, wracam do domu z kompem odpalam wsyzstko no i ok działa... przez 3 miechy spokój ale znowu tak 2 tygodnie temu się to zaczęło robić więc znowu wybrałem się do serwisu koleś mnie pamiętał wieć mówi dobra wymienię Ci dysk... dziś dostałe kopa z nowym dyskiem wpierw odpaliłem linuxa nie wywalił żadnych błędnych sektorów zainstalowałem winda no i du*a znowu się zaczęło freezowanie( mam tylko zainstalowane stery do płyty głównej ep45-ud3 i do kart graficznej galaxy gts 250, antyvira avasta,firefoxa,winrara,openofoce i tylko tyle) Teraz działam na linuxie którego mam odpalonego na ramach

Proszę o pomoc czego to może być wina proszę o szybką odp

Pozdrawiam

 

Ps: confing kompa

e5200

OCZ Platinum 4gb

gts 250 Galaxy

seagate barracud 7200.12

gigabyte ep45-ud3

Link to post
Share on other sites

@MatiQ

Oczywiście próbowałem włączać na jednej kości w równych slotach i było to samo, jest możliwość że stery od gigabyte i od galaxy się gryzą? albo coś bo ja już szukam wszędzie tych problemów.

 

PS: Jeszcze mnie dziwi dlaczego na linuxie( odpalony na ramach) nigdy się jeszcze nie zawiesił

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...