Skocz do zawartości

problem z msi r9 270 wolno wszystko chodzi


Recommended Posts

tak z plytki wgrywalem ale bylo to samo wiec najnowsze wgralem ze stronki i tez to samo, mam rocznego WD Caviar Green, 3.5'', 1TB, SATA/600, nie było wczenisej znim problemu i szybko chodzilo jak na zintegrowana ,hmm a zintegrowanej nie wylacza sie jakoś  ? i ciagle mi pokazuje ze ram idzie na zintegrowana ..

Edytowane przez mnicg26
Link to post
Share on other sites

integra korzysta tez ramu hm i wtedy caly ram niby powinien byc do uzytku ,ekran mam podłaczony pod grafe więc chyba dziala  hm mozna sprawdzic jakoś tą grafike czy jest w pełni sprawna , bo niby nowa, ale pudelko bylo otwierane i folia tez z karta , wiec mozliwe ze ktos juz ja mial wcześniej i zwrócił..

Link to post
Share on other sites

Zasilatorek jaki masz?

BEQUIET Straight Power 10 CM - 700,

 

ScoreP6281 with AMD Radeon R9 270(1x) and AMD A10-5800K

Graphics Score 7711
Physics Score 4049

Combined Score 4017

 

więc raczej procek juz nie domaga tej grafice , chyba jedną kość ramu mam uszkodzoną bo w 2400 jedną wykrywa a na 2133 juz obydwie w dual.

Edytowane przez mnicg26
Link to post
Share on other sites

Wyjmij jedną kość którą podejrzewasz że jest uwalona, odpal PC na tej teoretycznie sprawnej, jak nic nie zmuli i bedzie git, włóż potem tą niby uwaloną a sprawną wyjmij, jak będą jaja się działy to by oznaczało że faktycznie ram zepsuty, polecam jeszcze każdą osobno memtestem przelecieć

Edytowane przez jarnuszkiewiczm
Link to post
Share on other sites

najpierw to ty se sprawdz czy nie masz syfka w kompie jak ci sie 2 min uruchamia

juz chodzi normalnie bo wyłączyłem zintegrowana grafika

 

jarnuszkiewiczm, a więc tak jeden ram na 2400 ładnie sie uruchamia.. , drugi ma problemy ale jak wkoncu go uruchomilem to ekran zaczął buczyć przy uruchamianiu się a z widoku po wpisaniu hasła przestał i pracuje na 2400, ale jak 2 włożę kość to już kompletnie nie da się uruchomić przy 2400,czarny ekran, resety nic nie daja, po wyłączeniu  zasiłki i włączeniu uruchomiły się na 1333 i z buczącym ekranem ...wiec w dualu na 2133 pracuja normalnie

Edytowane przez mnicg26
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...