Skocz do zawartości

[PROMOCJE] Łap okazję - granie w dobrej cenie


Recommended Posts

Jest jedna generalna zasada. Nigdy nie kupujcie gier ze steama! Tam zawsze będzie najdrożej.

Steama należy tylko śledzić przy wyprzedażach. Wtedy inne źródła obniżają ceny i tam atakujemy...

 

Sidzie. U ruskich przykładowo Dark Souls 2 był bodajże za 68 zł w dniu premiery. U nas dwa razy drożej.

Na allegro sprzedają klucza sowieckie janusze ale trzeba się łączyć przez VPN (szkoda zachodu). Angol ma najgorzej. Kluczyki po 50/60 ojro za grę to standard. Srogo.

Link to post
Share on other sites

 

 

Jest jedna generalna zasada. Nigdy nie kupujcie gier ze steama! Tam zawsze będzie najdrożej. Steama należy tylko śledzić przy wyprzedażach. Wtedy inne źródła obniżają ceny i tam atakujemy...

 

Święte słowa :D

 

Ale w stosunku do zarobków angole nie mają drogo, Panowie nie porównujcie tamtych cen do naszych zarobków, które są gówniane... Bardzo dawno temu jeździłem za granicę, do pracy i największym grzechem było przeliczanie wszystkich cen na PLNy zamiast patrzeć na nie z perspektywy zarobków.

Link to post
Share on other sites

Najbardziej na steamie podczas takich wyprzedaży wkurza  mnie niesprawiedliwość w ofertach. Weźmy np. takiego AC4, u Nas wersja standardowa kosztuje po przecenie 50% - 24,99€, w USA natomiast ta sama wersja kosztuje 20$, kolejna sprawa tam jest dostępna edycja Gold zawierająca wszystkie DLC w cenie 30$ o której My możemy jedynie pomarzyć. Podobna sytuacja była bodaj rok temu z AC3. W USA i UK wersja Deluxe zawierała wszystkie DLC i była po przeliczeniu na PLN w cenie 90zł a My dostaliśmy wersję Deluxe dużo bardziej uboższą, która po przeliczeniu z euro wychodziła bagatela ponad 170zł xD


A co do wyprzedaży to póki co szału nie robi, słabe oferty, większość już mam a to co bym chciał nawet po przecenie się nie opłaca brać xD

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Od czwartku w biedronce ma być dostępna edycja rozszerzona Wiedźmina za 14,99. Kubusiowe Przedszkole też może kogoś zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
http://www.biedronka.pl/pl/wielka-wakacyjna-wyprzedaz-filmow-i-gier-oferta-od-26-06

Edytowane przez piterrrxd
Link to post
Share on other sites

Mam takie pytanko do osób płacących kartą na steamie. Jak już podacie wszystkie dane odnośnie karty i zaznaczycie fajkę "Zapisz informacje o płatności, aby przyspieszyć kolejne transakcje" to przy kolejnych zakupach klikacie tylko "Kup" i gotowe? Bo u mnie wywala takie info:

 

"Transakcja nie została zakończona. Informacje o twojej karcie kredytowej zostały odrzucone przez firmę kart kredytowych.

 
Należy pamiętać, iż firma obsługująca kartę może zablokować potrzebne fundusze, ale konto nie zostanie obciążone. Po poprawieniu wszystkich błędów w poniższych danych spróbuj ponownie dokonać zakupu."
 
I muszę za każdym razem na nowo podawać dane karty i dopiero wtedy przechodzi. 
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...