Skocz do zawartości

Jaka myszke do gier wybrac? :)


Recommended Posts

Siemanko. Potrzevuje myszki do gier typu far cry, BF3-4. Obecnie uzywam jakiejs zwyklej myszki a4tech z czerwonym podswietleniem :)

Znalazlem kilka myszek ale pomozcie mi dokonac dobrego wyboru :)

Moze ktos mial kontakt z ktoras z nich :)

oto one:

-IBOX GHOST

-TRACER TRM-505

-OMEGA V-200

-BATTLE HEROES

Wszystkie wymienione myszki to jakiś chłam i totalny "nołnejm" ...

 

Podaj cenę jaką wykładasz na myszkę, i co oczekujesz od jej kształtu i Ci znajdę coś lepszego...

Link to post
Share on other sites

Do 150

Cena do 130. Ksztalt obojetny :)

Do takiej ceny poleciłbym Ci dwie mychy, które ostatnio miałem w ręku i bardzo dobrze współpracowały.

 

A4techy Na A9500 są bardzo dobre, tylko nie da się nie powiedzieć, że produkty z których śa wykonywane te myszki, są poprostu słabe ( plastiki, itd ) po jakimś czasie zaczynają skrzypieć, albo się rozwalać, co nie zmienia faktu, że sensor i w ogóle bardzo dobrze działają.

 

Popatrz na Logitech G100s (cena ok. 100zł) oraz Thermaltake Saphira (ok 140zł) <--- z tym, że Saphira wykorzystuje sensor Avago 3090, czyli poprzedni "najlepszy" uznawany sensor jeśli chodzi o dokładność, obecnie został wyparty przez 3310. Może nie jest on idealnie skonfigurowany, jak w produktach np. Zowie, ale nadal, powinien on pracować lepiej niż avago 9500, i mieć lepszą dokładność, no i jak to mówią nie posiadać wrodzonej cechy laserów czyli ok. 5% akceleracji :)

Edytowane przez steel116
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...