Skocz do zawartości

Mad Catz S.T.R.I.K.E. 7 ?


Recommended Posts

Witam, właśnie szykuję się do zakupu całej budy komputera monitora oraz słuchawek z tego co wyczytałem prześledziłem etc, szczegół że w temacie o budzie średnio czegoś się dowiedziałem postanowiłem zapytać was co sądzicie o właśnie tej klawiaturze, wiem wiem dla niektórych "odpustowa" zabawka ale mi się po prostu podobają nietuzinkowe akcesoria,

 

Z tego co się doczytałem klawiatura do grania powinna mieć klawisze mechaniczne ta akurat ma membranowe i bardzo chciałbym się dowiedzieć czy jest odczuwalna różnica, głównie zależy mi na szybkości reagowania.

 

Klawiatura będzie współpracować z myszką Logitech G700- stara a dobra chyba że macie coś większego bo troszkę mała na moją dłoń oraz podkładką Razer Vespula.

 

Z góry dzięki za każdą podpowiedź - ową klawiaturę można kupić z niemieckimi znakami za 800zł więc cena nie jest strasznie wygórowana a wydaje mi się że dam radę ją kupić nawet za ok 700zł. wszelkie alternatywy również rozważę DZIĘKI .


Witam raz jeszcze, i jest tu ktoś kto używał tej klawiatury i ma o niej jakieś pojęcie ? bo od wczoraj cisza ...

Link to post
Share on other sites

trochę jakbyś porównywał fiata do porshe ;) Kompletnie różny rodzaj przełączników, najczęściej jak już zacznie się używać mechanicznej klawiatury to już do membranowej nie da się wrócić. Do tego mad catz jest dosyć awaryjny, wiec wydawać tyle kasy i odliczać jak padnie nie jest chyba najlepszą wizją. Jak serio wiesz, że użyjesz te wszystkie bajery to lepiej zobacz na modele od logitecha G19s, g510s lub mechaniczną g910 orion spark.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

no właśnie nie do końca wiem czy wszystkie użyję aktualnie mam laptopa z klawiaturą którą niesamowicie dobrze mi się użytkuje jest to laptop GE60 więc fajnie by było gdyby coś w tym stylu guziki były.

 

Chodź ten logitech z mechanicznymi przyciskami również całkiem całkiem

Edytowane przez Endik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...