Skocz do zawartości

Jakie aplikacje/gry używacie na Androida i Windows Phone?


Recommended Posts

Stawiam może nie pierwszy... ale już kolejny krok w obsłudze smartfona z Androidem dlatego chciałbym poznać jak najwięcej wartościowych aplikacji, które używacie i możecie polecić.  :)

Można też napisać o programach z których już nie korzystacie albo po prostu nie polecacie (dlaczego) :?:

Co do Androida to troche denerwuje mnie fakt, że można pobrać kilkanaście a nawet kilkadziesiąt programów spełniających tą samą funkcje...  :/

Korzystacie tylko z Google Play na Androida?

 

Z jakich sklepów można korzystać jeśli chodzi o system Windows Phone?

 

Kiedy można spodziewać się jakichś  :right:  promocji na płatne aplikacje/gry?

Może są specjalne okresy, jak np. święta, wakacje?  :P

Link to post
Share on other sites

Mi osobiście na androida bardzo podpasował PowerAMP - potężne narzędzie do odtwarzania muzyki i ogromną ilością opcji/ustawień. 

Do tego klawiatura SwiftKey - przyjemna, dużo opcji personalizacji, motywów. Ma całkiem niezły polski słownik i szybko się uczy nowych słów i je podpowiada. Przydatna jest jeszcze jakakolwiek latarka - wiadomo.

 

Korzystam również z xda, jest tam wiele programów w developingu, lecz wymagają roota, albo nawet odblokowanego bootloadera. 

Link to post
Share on other sites

Dokladnie :) - jak przesiadłem się rok temu z Androida na WP - też miałem obawy. Ale się okazało, że wszystko co użyszkodnikowałem na Andrucie mam na WP. :)

 

Adobe Reader

Allegro

Audio Player

Baza NIP / REGON

Cellular Live Tile

Chronos Calendar

DMSS

Dyktafon Pro+

Drama Button :)

Flashlight XT

Gdzie jest moja paczka

Jack of Tools Pro

Orange mBank Cash

moBilet

myBUS

NFC Interactor

Pizza Portal

SDCard Video Player

The EU VAT info

TVN Meteo

Unit Converter

Zdiagnozuj Samochód

Zrób Dzwonek

 

Do tego aplikacje "wbudowane" :) jak HERE

Edytowane przez Ravir
Link to post
Share on other sites

Co do klawiatury SwiftKey to ja ją również polecam - jest wyśmienita, multum opcji, podgląd mapy cieplnej, skórki, chmura. Poprostu super :D

 

Natomiast odtwarzacz muzyki/filmów to PlayerPro - również mnóstwo ustowanieńa dodatkowo można pobrać pakiet dsp, który powiększa ilość dostępnych ustawień. Możliwość wgrania słów piosenki, obrazków artystów/albumów na kilka sposobów ;)

Link to post
Share on other sites

Do muzyki zdecydowanie polecam PowerAMP, kosztuje bodajże 3zł a lepszego odtwarzacza nie znajdziesz :)

 

Po za tą aplikacją korzystam z: FastFinger, Skype, Shadow Fight 2, Hill Climb Racing, Dark Lands, Asphalt 8, Temple Run 2 FB, GG, Latarka, SHAZAM, Swamp Attack, TineIN Radio, Firefight, smash heat, 8 ball pool, Modern Combat 5 :)

Edytowane przez shiftanc
Link to post
Share on other sites

Dzięki - będzie co testować :D

 

Na razie wrzuciłem sobie: AnTuTu Benchmark / CPU-Z / SwiftKey / AppSales / Latarka / Jakdojade.pl / Znaki drogowe.

Dodatkowo jakiś tam kompas, program do baterii.

No i oczywiście Facebook + Messenger. Chociaż troszke się zdziwiłem, że trzeba doinstalować dodatek do rozmów.

Na razie w żadne gry nie grałem...

Chociaż pewnie kiedyś pokusze się o Raymana - uwielbiałem Rayman 2: The Great Escape na PC :)

Jakieś inne platformówki polecacie?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...