Skocz do zawartości

Jaka gra na PS4?


Recommended Posts

Witam, gram caly czas w BF4 ale dla odskoczni pogralbym sobie w cos innego, Mam 3 wybrane gry ale nie wiem po prostu ktora z nich wybrac, AC: Black flag, The last of us czy moze NFS rivals? Co prawda kazda gra to inny gatunek ale nie wiem co wybrac po prostu. Chyba ze znacie jakas inna fajna gierke gdzie mozna wbijac lvl itp.?

Z wielka checia kupilbym sobie Drive Club ale w recenzjach mowia ze to porazka :/

Edytowane przez piszczala95
Link to post
Share on other sites

Wbijać lvl możesz w Destiny.

 

Z tych co podałeś bierz TLoU. Assasina kupisz potem za grosze jak wyjdzie Unity. Prawdopodobnie pojawi się także w plusie jak to było z poprzednimi częściami. Rivals mam i mogę Ci puścić, podaj tylko granicę jaką możesz zapłacić

Ale nie jest to dobra gra. Typowa arcadówka EA.

Link to post
Share on other sites

Ja miałem FIFA 14  z Francji - na pudełku po francusku - napisane też , że język Francuski a odpaliłem grę i po polsku - Gry multi odpalają się zawsze w tym języku jakie jest ustawione menu konsoli 

Oni nie tłoczą gier tylko dla jednego regionu bo to pieniądze ogromne

płyta BD pozwala zamieścić tyle danych, że nagrywają parę języków a raz

Ja obstawiam, że TLOU jest także po PL  ;)

Link to post
Share on other sites

To nie zle.. Nie bede ryzykowal pieniedzy bo jak bd po sv to nie zagram, ale moze ten nfs rovals by byl po pl?

Bardzo chetnie bym juz sobie w cos dzis zagrl.. :/

Kurde, wszedlem na szwedzkie allegro i napisalem do typa co mial ps4 i nfs rivals, i zapytalem go czy moglby na polski jezyk zmienic i zobaczyc czy w grze sie zmieni, ale odpisal mi ze w nfs ma tylko szwedzki, dunski, norweski, finski :/

Edytowane przez piszczala95
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...