Skocz do zawartości

Dobre gry MMORPG-Online


Recommended Posts

Cześć

Szukam dobrej gry mmorpg najlepiej żeby była coś jak Lineage 2 z dobrą grafika a nie badziewie jak metin2 no to z moich wymagań to tyle.

Proszę o propozycje

 

Czesc, najlepsza bo najbardziej rozbudowana i z najwieksza iloscia graczy (obecnie ponad 7mil) to World of Warcraft, lepszej, wiekszej i bardziej rozbudowanej gry z ciekawym endgamem nie znajdziesz.

Link to post
Share on other sites

Każdy mmo w które grałem z czasem i po wielu aktualizacjach schodzili na psy. Lineage 2 od c3 do c5 interlude było okej zanim wprowadzili jakieś homoseksualne rasy rodem ze zmierzchu o dupnych nazwach klas o jakich nawet świat pseudo rpg nie słyszał. W wowa grałem chwilę zaraz po premierze i mimo wszystko grafika lineage była moim zdaniem o niebo lepsza. Z braku czasu pogrywam sobie w warcraft 3, dota i dota 2, gdyż mmosy zjadają za dużo życia :) polecam nadrobić zaległości w innych gierkach.

Link to post
Share on other sites

World of Warcraft hmm jak dla mnie do Wotlk był ok grało się spoko potem Cata i Pandaria masakra a WoD jak dla mnie odgrzanie kotleta i ratowanie się na silę po dwóch lipnych dodatkach które zepsuły WoW'a ale jak chcesz spróbuj. A to moje zdanie co do MMO zobacz sobie Wildstar.  

Link to post
Share on other sites
Lineage 2, najlepiej prywatny serwer, gdzie dużo ludzi gra, raty do x25. Pvp nie znudzi Ci się :P

Na x25 w dobrym party maxujesz postać w dzień. Ja grałem na x4 i to było coś ciekawego - spokojna gra, poznawanie postaci, lokacji, mobków, cały czas coś się działo. A teraz masz rate 25 czy 250, shop ze wszystkimi przedmiotami, wszystkie buffki dostępne. Klasa taka jak sws, bd, se, pp, wc nie istnieje w grze, bo przecież bufki masz z automatu i nikt tym nie gra. To zabija połowę gry na wstępie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...