Skocz do zawartości

Komputer do gier - 2000 zł


Recommended Posts

Hej,

 

chciałem złożyc sobie komputer do gier, własnie w granicach 2000 zł. 200/300 zł w tą lub tamtą nie robi różnicy.

 

  • Zastosowanie komputera : Gry, czasami obróbka wideo
  • Maksymalna kwota : 2000 zł +/- 300 zł
  • Których części potrzebuję : Procesor, Karta graficzna, Kosci RAM-u (do tej płyty głównej potrzebuję DDR2, tak?)
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Prawdopodobnie
  • Rozdzielczość mojego monitora i model: 1280 x 1024 piksele, chciałbym aby nowy monitor był wliczony w cenę.
  • Specjalne wymagania : Byłoby fajnie z tym procesorem. Windows 8.1
  • Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Płyta główna ASUS M4N78 SE, HDD: (jest to gdzies na nim w komputerze napisane? Nie mam pudelka niestety, będę zaglądał do komputera, wtedy podam).
  • Własna propozycja zestawu :
  • Inne :
Link to post
Share on other sites

Ty chcesz fx w tą płytę wsadzać chyba nie na tym chipsecie? Fx to am3+ a na dodatek to trzeba wykrecić żeby było w miare normalnie oraz dobrego schładzacza i tak bedzie prawdopodobnie  słabszy  w grach niż intel ale nie do pary z tą płyta co posiadasz i na dodatek chcesz system 8.1 oraz monitor w tej cenie... może byc cięzko Ten hdd ma wejscie sata czy ata?

 

bez dysku hdd jeśli posiadasz na sata oraz napędu to co udało mi się wcisnąć z nowymi gratami:

 

http://www.morele.net/inventory/info/w1UUto/

 

- i3 4150 - 2 rdzenie/4 wątki

- płyta matx od asrocka

- 4 gb ramu od goodrama 1600

- grafika gtx 750 ti  ( za bardzo w tym budzecie nic nie wykombinuje ale to w miare wydajna grafa)

- Dobry Zasilacz od xfx 450 wat

-Mniejsza obudowa od zalmana

- System win.8.1

- 22 calowy monitorek od lg

 

tutaj znalażem używana jednostke na sockecie 1155 z procem i5 2500k + chłodzenie,AsRock P67 Pro3,  8gb ramu , 60 gb ssd  + 500 gb hdd, zasiłka xfx 650 , grafe Sapphire Dual-X HD7970 3GB , bude cooler master oraz system win7 za 2300 zł  tylko że bez monitora

 

http://allegro.pl/komputer-stacjonarny-2500k-hd7970-8gb-ssd-win7-gw6-i4687700719.html

Edytowane przez mordrag87
Link to post
Share on other sites

co do tego zestawu to

A) jakie masz głośniki/ sprzęt audio że chcesz Xonara?

b)  M30 , No trzeba się postarać żeby znaleść słabszą bude

 

 

Proponuje:

http://www.morele.net/inventory/info/YWYlCh/

 

 

-mocna i5

-płytka od MSI z 4 slotami na ram

-8gb cruciala z 1.5 V

-Wysokiej klasy PSU od XFX

-Dysk 1 Tb

-porządną bude zalmana z 3 wentylami

- R9 280 od Gigabyte'a

 

i oczywiście łindołs

Link to post
Share on other sites

 

 

Maksymalna kwota : 2000 zł +/- 300 zł

 

To ile Ty masz do wydania ? 2300 zł czy 3000 zł ?

 

 

 

Rozdzielczość mojego monitora i model: 1280 x 1024 piksele, chciałbym aby nowy monitor był wliczony w cenę

 

Zestaw ma być z monitorem czy bez ?

 

 

Części z poprzedniego komputera (konkretne modele) : Płyta główna ASUS M4N78 SE, HDD:

 

HDD SATA, tak ?  

Link to post
Share on other sites

Tak, SATA. Budżet podskoczył. Szukam kilku zestawów do wyboru, taki z monitorem do 3000 zlotych też by się przydał. Wiem że trochę gmatwam. Teraz spróbuję jaśniej:

 

Zestaw do 3000 złotych, wszystko prócz HDD, z Windowsem i SSD. Czy 3000 złotych wystarczy na dobry zestaw? Jeśli nie, to zrezygnuję z nowego monitora i SSD.

Link to post
Share on other sites

no to zaproponuje zestaw bez SSD i z nowym monitorem ( SSD sobie dorzucisz kiedy tylko będziesz chciał)

 

http://www.morele.net/inventory/info/5gRYRR/

-Mocna i5 bez OC

-mATX'owa płyta gigabyte'a z 4 slotami na ram

-4 gb ramu kingstona na 1.5V , a za jakiś czas dorzucisz drugą kość

-Modularny Zasilacz Thermaltake'a

-Budżetowa buda zalmana

- R9 280 od Sapphire

-Monitor 21.5 cala FHD na matrycy IPS

-Windows 8 ofc

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...