Skocz do zawartości

Kiedy gtx980 od iChill ?


Recommended Posts

Witam , czy ktoś wie kiedy będzie dostępna karta GTX 980 iChill ?? 

U naszych zachodnich sąsiadów już jest a o nas jak zwykle pewnie zapomnieli .... 

Są już może sklepy które oferują sprzedaż tej karty na terenie naszego kraju ? 

 

Jeżeli ktoś ma jakieś informacje , to będę wdzięczny jeżeli się nimi podzieli . 

 

Link to post
Share on other sites

Z tym pierdziołkiem to przesadzili .Gash lepiej by wrzucili lepszą sekcje zasilania lub wiecej miedzi aluminium . Jakie to moze miec realne zastosowanie? A karte to obserwuj na cenowarce tam najszybciej znajdziesz czy w Polsce


Akurat tu mozna sie zastanowić czy nie warto sciagnac z zagranicy jak niedostepna jak ludzie dla paru zł oszczednosci sciagaja towary dostepne u nas

Link to post
Share on other sites

Panowie , analizowałem wszystkie karty które były zapowiedziane , brałem pod uwagę wszystkie karty , ale postawiłem na iChill .

Nie śpieszę się bo obudowę którą kupiłem dostanę za jakieś 14 dni . Tak więc iChill ma 14 dni na premierę karty w PL :D

Nie będę śmiecił w innym dziale to poproszę was tu o pomoc w jeszcze jednej sprawie , mianowicie potrzebuję  16 gb ram , i kable ( przedłużki ) koloru czerwonego . 

Myślałem nad tym ram http://www.3kropki.pl/p/avexir-core-mpower-red-led-ddr3-2400-cl11-16-gb.html

ale to cl11 ,  taktowania jakie mnie interesują to 2000-3000 MHz . 

Ram z led podświetleniem koloru czerwonego . 


I co ma ktoś jakieś nowe informacje . A jak bym zamawiał z UK to jak z płatnością ? 

Link to post
Share on other sites

 

 

taktowania jakie mnie interesują to 2000-3000 MHz .  Ram z led podświetleniem koloru czerwonego . 

 

Musisz szukać ramu z jak najniższymi opóźnieniami, bo w przeciwnym razie wyjdziesz podobnie na 1600 cl 9 i 2400 cl 11. To tak w skrócie.

 

 

 

I co ma ktoś jakieś nowe informacje . A jak bym zamawiał z UK to jak z płatnością ? 

 

Paypal, albo karta kredytowa.

Link to post
Share on other sites

Już ostatecznie wybrałem Avexir Core 2133 MHz 4x4 gb cl9 . Teraz tylko czekam aż pojawi się HerculeZ w naszym kraju ..... 


Kontaktowałem się z kilkoma sklepami w naszym kraju i dowiedziałem się że sklep Morele , czeka na dostawy tej karty do magazynów  :D .


No i jest w polskim sklepie : http://emidas24.pl/p/1530/25762/inno3d-geforce-gtx-970-ichill-x4-air-boss-ultra-4096-mb-gddr5-karty-graficzne.html 

::D 

Link to post
Share on other sites

Gskill Trindex 2400Mhz cl10 2x8GB DDR3 i nic więcej nie potrzebujesz. 

 

CO do samej karty ciekaw jestem jak się sprawuje. Ten mały dodatkowy wentylatorek mnie ciekawi. Takie fikimiki małe to są czasem najgłośniejsze. 

Link to post
Share on other sites

Zamówiłem 970 , miałem brać 980 , ale się okazało że sisi w ciąży jest no i muszę na chrzest odłożyć  ;d takiej sytuacji się nie spodziewałem ;p , ale za to sli zrobię w ciągu kilku najbliższych miesięcy z tej 970 . 

Jak tylko karta do mnie dotrze to zdam wam relację z zachowania tej karty i czy ten fikuśny wentylatorek dobrze się sprawuje . 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...