Skocz do zawartości

Fajne tytuły na mój sprzęt


Recommended Posts

  • 1 miesiąc temu...

Sory, że pisze pod swoim postem ale nie mogę już edytować. Znalazłem kilka gier i chciałbym wiedzieć czy mi pójdą. Są to

Left 4 Dead 2

Medal of Honor

FallOut 3

Call of Duty: Black Ops

Battlefield: Bad Company 2

Mafia 2

Sniper: Ghost Warrior

Fifa 11

Gta IV

Just Cause 2

To wszystko :) udało mi się zdobyć sporo kaski chciałbym ją przeznaczyć na przyjemności.

Link to post
Share on other sites
Fanta - jeśli by wchodziła opcja zmiany płyty głównej i procesora na nowszy dwurdzeniowy np: Athlon 64 X2 4400+ czy Core 2 Duo E6300 lub lepszy to Ci z tym GTS250 wszystko w 1280x1024 będzie latało na full i nie trzeba było by się zastanawiać jaka gra na mój komputer, bo wtedy każda ;)
Link to post
Share on other sites

Skoro mi na Athlon 64 X2 4400+ z GF 8800GT wszystko w 1024x768 chodzi na pełnych detalach i jest tylko kilka tytułów gdzie da się zauważyć jakieś przyklatkowania (np: Crysis, GTA4, ArmA2, Cryostasis, Metro 2033, od biedy Mafia 2 z czego to głównie procesor ogranicza wydajność) to na jakiejś lepszej dwurdzeniówce z GF GTS250 nie ma wała. W 1280x1024 musi działać wszytko lepiej niż u mnie :P

Link to post
Share on other sites

Sory, że odkopuje ale wyszła nowa gra F1(moje hobby) 2010 od Codemasters. Mianowicie czy odpali mi na swym kompie?

 

Paanie, z tym P4 się tam nawet nie pchaj! Mój X2@3GHz tej gry nie może na najniższych uciągnąć!

 

 

Left 4 Dead 2 - 100% pewności że tak

Medal of Honor - 70% pewności że tak

FallOut 3 - 100% pewności że tak

Call of Duty: Black Ops - 100% pewności że tak

Battlefield: Bad Company 2 - raczej nie, procek

Mafia 2 ledwo ledwo ale pójdzie

Sniper: Ghost Warrior - 100% pewności że tak

Fifa 11 - 100% pewności że tak

Gta IV - z tym prockiem będzie ciężko ale jaakoś tam powinno hulać

Just Cause 2 - 90% pewności że tak

 

 

I nie polecajcie mu starego athlona X2!

Link to post
Share on other sites

JoHnNy08PL -> Athlon X2 jest o niebo lepszy od P4, chociaż żadna na dzień dzisiejszy rewelacja. Ale co do tego F1 to patrzyłem w konfigu i masz GF 6100 a on ma GF GTS250. A zestawienie słaby procek + mocna grafika zawsze wypadnie lepiej niż dobry procek + słaba grafika. Jak byś miał takiego GTS250 jak on to pewnie z tym Athlonem to byś w to grał na luzie i wcale nie na low. Buł chyba ostanio jakiś test tej gry na Benchmarku.

 

Edit: Sprawdziłem i z Core i5 750 + GF GTS250 w 1680x1050 na detalach Ultra ta gra ma średnio 33 fps. To w 1280x1024 będzie tylko lepiej. No oczywiście na P4 takich wyników nie będzie na bank.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...