Skocz do zawartości

Fajne tytuły na mój sprzęt


Recommended Posts

pierwsza część FEAR'a - niesamowity klimat, niektórzy potrafią się tej gry nawet przestraszyć xD

Resident Evil 4 - trochę niewygodne sterowanie, ale to można przeboleć - reszta j.w. mimo że tytuł zgoła odmienny

Modern Warfare - przyjemnie się strzela :D

Mafia jedynka - jeśli nie grałeś to warto nadrobić, jeśli grałeś - cóż znasz historię, a takie gry tracą wtedy sporo na uroku

seria Max Payne - tej gry chyba przedstawiać nikomu nie trzeba

Test Drive Unlimited - jeśli lubisz ścigałki, to ta jest bardzo przyjemna

Link to post
Share on other sites

Pentium 4 + GTS 250? hmm...

 

Bioshock + Bioshock 2

Mass Effect 1(w sumie 2 też, chociaż to słabsza gra)

CoD 1,2, Modern Warfare (+MW2) CoD5 nie polecam

Company of Heroes

Dawn of War: Soulstorm; DoW 2 sprawdź demo czy się nie zadławi na takim procesorze

Fallout 3 przy drobnych ustępstwach

 

A tak na poważnie to mógłbyś podać na jakie kompromisy odnośnie zmniejszania detali jesteś gotów, jakie gatunki lubisz, itp... bo 'fajne' to dość względne pojęcie.

Link to post
Share on other sites

Jeśli lubisz strategie to Mógłbyś spróbować w Age of Empires, Twierdza lub Company of Heroes. Ze strzelanek mnie osobiście podobały się gry z serii Medal of Honor no i CoD ale tutaj już ktoś je polecał. Z wyścigów to może Colin 2005 bo Dirt 2 to raczej nie pójdzie w zadowalającej płynności.

Link to post
Share on other sites

O kurde jest tych tytułów :D pogram sobie jeszcze sporo miechów. W niektóre grałem chyba 2gry będzie dobrze :P.

Michael nie opłaca mi się zmnieniać bo mam zamiar na zimę kupić laptopa:). A tak co preferuje wszystko oprócz gier podobnych do tibii, strategicznych. Coś jeszcze macie??

Link to post
Share on other sites

Tak na serio to wszystko powinno chodzić. Ja grałem we wszystko aż do teraz na GF 8600 GTS i Athlonie 64 4600+. Zmieniłem dlatego żeby mieć później trochę więcej spokoju.

Powinno wszystko śmigać, przy ustępstwach na pewno momentami ale spokojna głowa ;)

Link to post
Share on other sites

Tu bym się zgodził z Khainem - ruszy praktycznie wszystko. Procesor jedynie trochę podusi grafikę, więc o GTA IV chyba mowy nie ma, ale Crysis? w 1024x768 spokojnie ;} Tutaj też wypada zapytać - na jakim monitorze grasz?

Link to post
Share on other sites

A takie pytanko mam jeszcze czy assassin creeed pójdzie mi ?

 

p.s sry ze post pod postem ale nie moge edytowac

Raczej powinno pójść : P A do gier dodam jeszcze Racedriver: GRID bo chyba jeszcze nie było. GTA IV by odpalił ! Niektórzy odpalają na jakichś Semprtonach starych i grafice pokroju Radeona z serii 2xxx.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...