Skocz do zawartości

Telefon za około 500zł, czytaj opis!


Recommended Posts

Cześć, mam iP4 od jakiegoś roku i niestety ostatnio zaczął mnie zawodzić (w zasadzie od ios7). irytują mnie takie drobnostki jak zwiechy po odebraniu rozmowy (czasem powiem halo ze 3 razy), czasami apki typu facebook się odświeżają kilkanaście sekund itd. Na telefonie nie gram, chciałbym robić lepsze zdjęcia, mieć aplikacje z rozkładami jazdy pociągów/busów itd. fajnie byłoby nie ładować go częściej niż na noc i niech się przede wszystkim nie wywala... trochę szukałem w internecie i bardzo mi się podobają nokie lumie- dobry aparat, kolorowe, ekran też z reguły trochę większy od mojego iP. na koniec dodam tylko, że jestem czymś w rodzaju fana APPLE, ale to nie znaczy że nie chcę słyszeć o telefonie z androidem czy wp (wp bardzo chętnie swoją drogą). wielkie dzięki z góry :)

 

aha, no i oczywiście mowa o używkach. chciałbym sprzedać swojego ip i za te pieniądze coś kupić 

 

może lumia 1320? "phablet"

Edytowane przez Szymun
Link to post
Share on other sites

Ostatnio miałem podobny dylemat, dokładnie tydzień temu . również posiadałem iphona 4 16 GB, lecz gdy telefon dostał aktualizacje, to podstawowe funkcje sprawiały mu czesto problem na zasadzie wolnej reakcji juz nie mowie o aplikacjach typu, facebook czy instagram gdzie odświeżanie trwało na prawdę długo, dla przykładu miałem dostęp do Galaxy s2 i gdy czasem bawiłem sie nim to te aplikacje ladowały sie najmniej 2 razy szybciej .. Postanowiłem go zmienić , sprzedałem swój i zakupiłem ( może to śmieszne) ale motorole razr XT910 . " biała " . telefon jak nowy kosztował mnie 400 zł zostalo mi 150. Powiem szczerze, jedyna rzecz jaka moim zdaniem jest słabsza to aparat, ale nie dostrzegam innych minusów. Telefon jest kilkukrotnie szybszy , internet na prawdę nie zamula strony ładuja sie błykawiczne,ekran jest o wiele większy telefon bardzo wygodny , ładna jakość wyswietlacza, video w 1080p. możliwość dołożenia karty pamięci itd. ale tak jak mówiłem zdjęcia robi troszke gorsze , ale za nic bym nie powrócił do iphona 4 . Nie namawiam do motoroli,ale jeśli dołożysz to spokojnie kupisz galaxy s3,do którego nie ma co porównywać iphona.. , no chyba ze wykonaniem,ale nie to sie liczy nacodzień. pozdrawiam ;) 

Link to post
Share on other sites

 

 

Możesz albo dołożyć do używanego Nexusa 4 (za 700 na allegro powinieneś znaleźć) a w tym budżecie dobrym wyborem będzie Galaxy S2.

łooo Panie....jak można polecać S2? Miałem ten telefon ponad rok czasu i nie doradziłbym go nikomu jeśli w podobnej cenie możemy kupić coś z bezproblemowo działającym WP.

S2 - kto ma/miał wie o czym mówię i zapewne też nikomu by go nie doradzili. Zacięcia, restarty, wariactwo.

 

Za 500zł kup sobie coś na WP i będziesz zadowolony. System będzie działał praktycznie tak samo płynnie na wszystkich urządzeniach, więc rozmiar wyświetlacza/LTE i inne pozostają kwestią Twojego wyboru. 

Link to post
Share on other sites

Tzn. S2 było dobre na swoje czasy. Ja sam po S2 kupiłem lumię 1320 i do dziś uważam to za jedną z lepszych decyzji. LTE, spory ekran (żeby obsłużyć jedną ręką trzeba się mocno nagimnastykować :P ) i podzespoły zapewniające płynną pracę w WP 8.1. Oczywiście nie jest to system idealny, ścinki czasem się zdarzają i przez okres używania (3 miesiące) miałem ze 2 restarty na wersji systemu "preview for developers", ale na tle konkurencji i tak wypada kozacko.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...