Skocz do zawartości

Recommended Posts

Dzisiaj po powrocie do domu usiadłem na PC. Gdy go włączyłem załadował się system lecz po chwili dostałem bluscreen (nie pamiętam jak kod błędu wyskoczył) i się zresetował. Po restarcie nie załączył się obraz i PC wydał 1 długi dźwięk (ppiiip) i chodzi lecz nadal nie pokazuje obrazu.

Wszystko już robiłem przemieniałem ram, wyciągałem karte graficzna, sprawdzałem końcówki itp. Lecz nadal to samo.

Mała strata ale jest to komputer tylko do oglądania filmów w TV gdzie nic nie jest na nim grane jedynie muzyka, net i filmy.

 

Spec pc:

GA-P35C-DS3R (Rev. 2.1)

Modecom  Feel III400W

2x2 GB DDR3 GoodRAM 1333MHz

GeForce 450 GTS 1GB Gainward

Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHZ

 

Dodaje filmik podczas jego uruchamiania.

 

2 sek uruchomienie pc, 16 wciśniecie przycisku reset, 20 sec PC się sam wyłącza, 24 sec następnie włącza.

Edytowane przez vandal454
Link to post
Share on other sites

Wyjmij obie kości ram i włóż  tylko jedną do skrajnego ( nie pierwszego ) gniazda, odpal - zobacz jaki będzie błąd. Jeden długi dźwięk przy Twojej płycie to na 99 % problem z pamięcią ram. Zobacz też czy taki sam  bład będzie gdy wyjmiesz grafikę. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Wyjmij obie kości ram i włóż  tylko jedną do skrajnego ( nie pierwszego ) gniazda, odpal - zobacz jaki będzie błąd. Jeden długi dźwięk przy Twojej płycie to na 99 % problem z pamięcią ram. Zobacz też czy taki sam  bład będzie gdy wyjmiesz grafikę. 

Zrobiłem tak jak napisałeś i nadal to samo, po wyjęciu wszystkich kości i uruchomienie są 2 długie dźwieki (które pewnie oznaczają brak pamięci ram). Wymieniłem także zasilacz, odłączyłem kartę graficzną i nadal to samo.

Edytowane przez vandal454
Link to post
Share on other sites

Możliwe że padł kontroler pamięci no i to już jest lipa wtedy :D próbowałeś z innymi kościami czy zamieniałeś miejscami stare ? albo próbowałeś z jedną kością w różnych slotach właczyć ? Ten procek ma zintegrowany kontroler pamięci czy jeszcze był na płycie w chipsecie ? Bo już nie pamiętam przyznam się szczerze :D 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...