Skocz do zawartości

Myszka do 200 zł.


Recommended Posts

§ Budżet: 150 - 200 zł

§ Jakiej myszki obecnie używasz: Razer Lachesis

§ Jaką masz obecnie podkładkę: Razer (nie jestem pewien jaka)

§ Z jakich wartości DPI korzystasz: 4000

§ W co grasz (gatunki oraz konkretne tytuły): Na myszce jedynie BF4, DayZ i Inne FPS-y

§ Ile przycisków używasz w myszce: Dwa Podstawowe i rolka przewijania

§ Chwyt: Finger Grip

§ Jakie jest Twoje ułożenie palców na myszce (1+2+2 czy 1+3+1): 1+3+1

§ Wielkość dłoni (od czubka palca serdecznego do kciuka: 13 cm

§ Dlaczego chcesz zmienić mysz: Rolka się popsuła

§ Uwagi (wygląd, liczba przycisków, waga, materiał myszy): Zależy mi na wyglądzie i jakości wykonania. Nie może wyglądać jak jakiś cyborg, a ma być w miare elegancka. Nie używam przycisków dodatkowych, a sama myszka ma być przyjemna w dotyku.

Ktoś, coś? Chciałbym kupić niedługo, gdyż zepsuty scroll denerwuje.

Link to post
Share on other sites

No właśnie na takich dpi dobrze mi sie gra. Pewnie jest to związane z tym że jestem leniwy i nie chce mi się tak bardzo ruszać myszką. Lecz dobre k/d jest, więc chyba nie szkodzi jak tak gram? ;)

 

Co do tych myszek, to TT ma nieco zbyt niskie DPI, a ten CM jest słabo dostępny poza kolorem białym który jest brzydki. Może coś innego?

Edytowane przez pjo_pl
Link to post
Share on other sites

Tak jak Cacek93 napisal. Jezeli upierasz sie, grac przy takim DPI musisz wybrac solidny sensor. W tej cenie Rival z sensorem 3310 to najrozsadniejszy wybor. Jednak i tak zalecalbym zmiane DPI na duzo nizsze wartosci 800-1000 i dopasowac pod siebie poprzez ustawienia z gry. Ja kiedys gralem na 3,6k dpi oraz 4k dpi. Po przesiadce nas 800 dpi i zabawa ustawieniami w grze (quake live) skok w precyzji byl wiecej niz odczuwalny.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Nieco odłożyłem w czasie zakup myszki, ale już nadszedł moment, w którym obecna wykitowała i jestem zmuszony.

 

Czy SS Rival jest najlepszą opcją, czy lepiej byłoby kupić jakiegoś Deathaddera i troche dopłacić?

 

Dodatkowo jaka podkładka jest dobra do tych myszek?

@Ref

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...