Skocz do zawartości

Komputer do 3800 - 4000


Recommended Posts

Witam.

Temat jest wedle mnie dośc prosty na swoją miarę. Liczę na pomoc w kwestii złożenia nowego komputera w cenie nie przekraczającej 4000. Na czym mi zależy? Na graniu rzecz jasna. Trochę orientowałem sie w sprzęcie jednak nie chcę podejmowac decyzji sam i sądzę, że znajde tu pomoc tak jak w poprzednim temacie zakąłdanym na tym forum.

Nie licze na zestaw podany na tacy ale nie obrażę się jezeli takowy by powstał. Tak czy inczej dylemat osobisty tkwi róweniż w wyborze karty graficznej czyli - batalia trwa między Radeonem i Geforce... jak i róweniz procesorem i7 a i5 (tutaj pytanie czy i7 nie jest zbyt dużym krokiem)?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

takie coś udało mi sie scisnąc w budżecie 3974 zł

 

http://www.morele.net/inventory/info/1IE1sW/

 

-najmocniejszy i najnowszy  odblokowany i5

-chłodzenie fortis 2 najlepsze w  stosunku cena-wydajność

-płyta z 6 fazową chłodzoną sekcją

- 8 gb ramu wysoko taktowanego

- najnowsza grafika od msi gtx 970 z półpasywnym chłodzeniem

- 1 tb dysk od wd

-dobry i mocny elektreycznie zasilacz semi modularny z modułem dc-dc i certyfikstaem bronze

-napęd na płyty ( chyba że nie potrzebujesz to mozna dorzucic ewentualnie do chłodzenie np. macho 120)

-Przewiewna i najlepsza w tej cenie obudowa

 

Narzie brak dysku ssd ale jesli jestes nastawiony na granie to na pierwszym miejscu wydajnośc w grach. dysk możesz sobie kiedys dokupic.

Edytowane przez mordrag87
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...