Skocz do zawartości

Filmy - rozmowy PSP maniaków


Recommended Posts

Postanowiłem założyć ten temat jako iż moja czarna perełka nie służy tylko do grania. Mam tylko jedną grę - ModNation, przeszedłem ją i nawet mnie nie nudziła. PSP jest dla mnie takie odmienne. Znalazłem też dobry konwerter do filmów i muzyki, który nazywa się MediaCoder. Tak... Filmy przekonwertowane działają na 6.20. W zależnośći ile waży sam film to tyle mniej więcej konwersja zajmie. Jeżeli wam się nudzi to ja wam polecę Sincity tak na początek, ale chciałbym usłyszeć wasze propozycje. Mam PSP 3k4 i dziwię się, że jeszcze nie udzielałem się w tym dziale :D

Link to post
Share on other sites

Ja korzystam z Total Video Converter. Przy okazji krótki schemat konwertowania w tym programie:

1. Najpierw należy zaimportować plik wideo, w tym celu wciskamy nowe zadanie :arrow: importowanie plików multimedialnych, następnie w nowym okienku wybieramy nasz plik.

2. następnie wybieramy jedno z predefiniowanych urządzeń w programie, gdzie również widnieje format mpeg4 dla PSP.

http://i34.tinypic.com/24hg9.jpg

3. przechodzimy do okienka z listą konwertowania gdzie możemy odpowiednio przygotować wiele plików do konwersji. Ustawiamy jakość naszego pliku, polecam normal quality lub high quality, odradzam lower, stracimy zbyt dużo na jakości kosztem nieefektownej kompresji. Przy wyborze opcji advanced, możemy ustawić bardziej zaawansowane opcje, dodać napisy, ustawić punkt startowy, końcowy, tak więc uciąć niepotrzebny kawałek, dodać alternatywne źródło dźwięku. Na koniec wystarczy wcisnąć converted, i jeśli mamy szybszy procesor trwać będzie to znacznie krócej.

4. Gotowe. :D

 

Co do autora, przecież oglądanie filmów to jedna z funkcji PSP, czemu ma nie działać na 6.20. Działa również na najnowszym bodajże 6.30 :D

Co prawda UMD wideo nie wypaliło, za sprawą wysokiej ceny, ale wypożyczalnia ... no dobra to też kicha. Ja polecam Batman , obejrzałem dwie części, polecam. :D w łóżku. :D

Link to post
Share on other sites

To już jest 6.30? Chodziło mi o to, że na niektórych forach pisali iż da się z memorki tylko na przerobionych, a teraz już wiem iż potrzeba po prostu dobrego Converter'a. Ja używam tego co w 1-szym poście, by w końcu wykorzystać CUDA a to rzeczywiście działa. Konwersja filmu zajmującego 1GB trwa najwyżej 5min co jest bardzo dobrym wynikiem.

Link to post
Share on other sites

no raczej :D

to ściemnianie, powiem krótko : PSP niestety dużo traci nie posiadając odpowiedniego oprogramowania. Dodatkowego, sense me chanel, radio, digital comics, skype to stanowczo za mało dla 6 letniej konsoli, a gdzie dodatkowe pluginy, które można sobie dodatkowo pobrać ? Ja rozumie że konsola ma na wyłączność mieć full ram dla gier, ale kilka programów na memory stick to nie grzech nieprawdaż ? :D

Link to post
Share on other sites

Prawda, no ale cóż swoją kupiłem za 650 zł z memorką 4GB(podróbka) i grą ModNation. Nie narzekam... Teraz oglądam sobię Piłę II na mojej małej perełce. Gry mnie znudziły,a PSP oferuje mi to co bym chciał od swojej komórki :D iPod oczywiśćie ma wbudowaną pamięc i można zrobić jailbreak'a, ale jednak PSP ma to coś. Poza tym memorki są tanie. iPod touch 3gen 32GB to wydatek rzędu 1100zł, a memorka to jakieś 50-100zł i do tego ile pomieści i można ją wymienić kiedy się chce. UMD mi pasuje i zamierzam szukać używanych.

Link to post
Share on other sites

Ja od komórki wymagam dwóch rzeczy: dzwonienia, + dobrą baterię. Reszta mnie nie interesuje, żadne fejsbuki , itd.

Natomiast ja swoją kupiłem (jako nową, bo używanych miałem kilka :D ) rok temu Radiant Red za kwotę 500 zł z naklejką Resistance :P

Mając PSP 80 % na niej grałem, a tylko 20 % oglądałem filmy i słuchałem muzykę, oraz czytałem książki. Gry są na niej świetne, ja się dziwię jak można grać w takie żenująco jakościowe gry na telefonie, lub na Nintendo, Iphone. Nie trafia do mnie manga, japońskie bzdety, rozbieranki 15 latek na DS, czy granie w Dracula na Iphone. :P

 

Piłe nigdy nie oglądałem, jakoś nie było okazji, tylko w dzień oglądaj.

PS. Zgadzam się z tobą, że PSP ma to coś. :D wspominam czasy z PSP na tronie czy też sesyjki w łóżku bardzo mile.... :D:menda: żeby perwersją nie zawiewało z interpretacji :P

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem właśnie Die Hard 4 i sam polecam. Fajnie obejrzeć. PSP ma ten urok ma. Niewątpliwie, coraz bardziej zaczynam przywiązywać się do swojej perełki. Myślę nad jakąś grą, ale pewnie raczej zacznę tłuc na niej w łóżku batmana :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...