Skocz do zawartości

"cofki" w cs:go problem


Recommended Posts

[Problem]

Siemanko mam problem - czasami gdy gram w cs:go  idąc łapie laga na ok. 5-7sekund i mnie cofa kilka metrów do tyłu[jeśli biegłem, jesli stałem to odczuwam tylko ze mialem laga] (do stanu sprzed kilku sekund).
Na początku myślałem, że to przez kompa i cfg, ale zmieniłem kompa,cfg i nadal to samo. Społeczność benchmarka wie może od czego to zależy lub jak można to rozwiązać?

 

To nie raczej wina neta ponieważ z reguły mam najniższy ping na serwerze, a download jest ~11mb a upload ~0.9mb

jakies pomysły??

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

Spójność robiłem, zrobie jeszcze raz, ustawie raty choć raczej miałem ustawione, jeszcze reinstall cs robiłem.

Sprawdzałem też "odłaczajac" kabel od internetu co sie dzieje, to jest podobnie tylko gdy odlacze neta to jeszcze w prawym gornym rogu connection problem, blad połączenia.

 

Jak to nagram to coś pomoże wam to? (musialbym kamerką, bo wątpie by na frapsie było widać)

 

Ps mam nowego kompa i po formacie też jestem więc to chyba jednak internet [na starym kompie tez to sie zdarzało, a dysk sobie zostawilem, formata zrobilem], jednak jak zaradzić temu? zadzwonić do dostawcy czy cos? jakies pomysły?

Link to post
Share on other sites

cmd tzn? Jesli chodzi o ping na komendzie net_graph 3 (ten rzeczywisty to jest podobno) to na polskich serwach ~20ms, na zagranicznych ~45(niemcy)

Do mojego kompa jest kabel, a ogolnie jeszcze rozprowadza router internet na kompa i laptopa(laptop rzadko wlaczony) Kiedyś tego nie miałem, od kilku miesięcy cos takiego jest

tutaj speedtest : 

http://www.speedtest.net/result/3819774264.png

 

jak sprawddzic ten ping cmd?

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

http://idoc.vsb.cz/miranda2/export/sites-root/idoc/en/okruhy/cit/pc/sitova_pripojeni/mac_adresa/mac_adr_win7/cmd/images/001.png

 

Jak otworzysz cmd wpisujesz przykładowo "ping onet.pl" ping wp.pl" i sprawdza Ci ping.

 

 

 

Ping możesz mieć niski, a mimo to gubić pakiety.

 

Tylko że na net_graphie masz wszystko pokazane, lose i choke odpowiada za gubione pakiety. 

Link to post
Share on other sites

Z reguły loss i choke wtedy 0%, czasem skacze ale to mam inne lagi(cos jak ping bym mial duzy ) i rzadko są (bardzo rzadko)

oczywiscie wpisywalem komendy, reinstalowalem cs, sprawdzalem spojnosc plikow

tutaj ss z cmd : http://zapodaj.net/2c149463f8cf6.png.html

jakies pomysły?

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

net dochodzi kablem, a kabel jest przyłączony do pentagram cerberus 802.11n broadband router p6362 (http://www.ceneo.pl/9269217)

 

i modem (chyba) motorola SBV5121E CABLE MODEM (telefon też jest do niego chyba, widze czy dziala net[kontrolka]

 

dodatkowo co mnie zawsze interesowalo to download widzicie jaki mam, a w winowsie polaczenie lokalne wyswietla : szybkość 100mb /s i tak sie zastanawiam bo slyszalem ze srednio szybkosc jest 10 razy mniejsza niz download. I czy nie powininenem miec downloadu ok 100 mb/s? ? ; p

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

raczej nie bo gram na roznych mapach offline i na jednej bez botow tak sie nie stalo, na drugiej z botami za dlugo nie gram (~15-20minut) i chyba sie tak nie zdazylo


@@ chociaż nie, dzis zauwazyłem, że choke mi wtedy rosnie (raz wskoczylo na 45%, srednio na 20-25% gdy jest lag / sekunde po lagu) loss raczej 0-2%

 

bylem pewny ze to nie rosnie,a chyba jednak tak

czyli za co konkretnie choke odpowiada?


@@@ w cmd dalem 50x ping www.wp.pl i mam : srednio 24ms, utracone 1(na 50), minimum 22 max 34. Gdzies czytalem ze nawet jesli 1 jest utracone to zle jak to z tym jest?

 

na onet.pl 50x ping :  max 23, min 16 srednio 17, brak utraconych pakietów

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites

polskie - do 15 srednio 9. Niemcy ok. 20.

Na "matchmakingach" (nie wiem skad serwer ) ok 40. Przy czym mowie ze prawie zawsze mam najniższy ping ze wszystkich graczy.

 

W kartę sieciową tzn? ja podłączam do płyty głównej bo tak jak pisałem mam internet dolaczony przez kabel ( z routera do płyty głównej,. czyli chyba karty sieciowej ? :D)

 

Moze byc to wina samego kabla? ; o


ref


ref panowie, moze ktoś powiedzieć jak naprawic choke  ? :((


reeeef


nikt nie wie jaka moze byc tego przyczyna?

Edytowane przez karolewskyy
Link to post
Share on other sites
  • 7 miesięcy temu...

Witam ja Tez mam taki sam problem wystepuje od calkiem nie dawna czyli od kilku dni od formata kompa nie wiem o co chodzi przed formatem wszysto smigalo jak ta lala a teraz nic -_- dopowiem ze procesor jak i karta graficzna podkrecana ale jestem na 90% pewny ze to nie od tego gdyz przed formatem to podkrecalem i wszystko smigało jakies pomysly?

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...