Skocz do zawartości

Chlodzenie wodne utrata paliwa.


Recommended Posts

Witajcie

 

W moim chlodzeniu z 2 slotowym rezerwuarem zatokowym  , 2 chlodnicami ( 360 oraz Monsta), chlodzeniem 2x GPU i 1x CPU wczoraj zobaczylem ze ubylo mi ok 1,5/2 cm plynu.... przez ok 2 miesiace nadal stan jest oczywiscie powyzej minimum grubo ale mnie to zaniepokoilo . Oczywiscie natychmiast sprawdzilem wszystkie polaczenia i miejsca pod nimi w kompie ale nigdzie nie znalazlem zadnego widocznego wycieku ani sladu po nim ... . Na wszelki wypadek zostawilem chusteczki pod polaczeniami tak zeby miec pewnosc ale przez 12 h zadnego sladu

 

Pytanie czy to normalne takie parowanie plynu czy tez tak dlugo system sie odpowietrza ? ( temperatury w ukladnie nie przekraczaja 40 stopni) a plyn chlodzacy to 2 litry Aurora 2.

 

 

Dodam ze uklad byl wodowany jakies 3 miesiace temu. 

Link to post
Share on other sites

Wydaje mi się, że się po prostu odpowietrza. U mnie jest to samo, ale ja mam dość słabą pompkę, także bardzo ciężko odpowietrzyć układ bez "machania" obudową na wszystkie strony świata + potrzeba dużo czasu.
Też nie wiem, czy aż po 3 miesiącach jest możliwy wyciek płynu - może się to zdarzyło, ale ogólnie chyba nawet nie słyszałem o takim przypadku.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...