Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

 

Wiem że temat powtarzał się zapewne setki tysięcy razy, ale sytuacja na rynku telefonów dynamicznie się zmienia, a i indywidualne potrzeby członków forum są bardzo różne.

Ja poszukuję czegoś w okolicy 500zł na androidzie, wp wolę omijać.

 

Rozważam zakup xperii m lub ew próbowania wyrwania jakieś m2 na aukcji na allegro.

 

Oczywiście na papierze m2 wypada lepiej niż jej poprzedniczka, ale może ktoś wypowie się jak to wygląda w praktyce i czy warto kombinować z m2 (wiem że nie da się jej rozłożyc co jest trochę minusem w razie potrzeby wymiany baterii). Co sądzicie o tych dwóch telefonach, może macie jakieś inne propozycje?

 

PS. Telefon ma być raczej urządzeniem wielofunkcyjnym bez skupiania się na jakiś jego poszczególnych aspektach, najbardziej chyba zależy mi na odtwarzaczu, korzystaniu z internetu i aplikacjach a najmniej na aparacie/kamerze.

Edytowane przez kunzwott
Link to post
Share on other sites

M-kę mam od kilku miesięcy, znośny telefon, ale posiada sporo wad. GPS jest bardzo kiepski, trzeba cudować z ustawieniami, dodatkowymi ficzerami i różnymi bzdetami, aby to chciało działać choćby na przyzwoitym poziomie. Tylny aparat nie jest najlepszy na świecie, wiele telefonów z 5-cio megapikselowym aparatem robi lepsze zdjęcia. Nie ma możliwości instalowania aplikacji na karcie pamięci (wgranie CM ponoć pomaga). Ach, no i nie będzie aktualizacji do 4.4, telefon pozostanie na 4.3.

W tej cenie dałoby się kupić Motorolę G, ponoć naprawdę genialny telefon.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...