Skocz do zawartości

PC vs Xbox One vs PS4 - co lepiej wziąć?


Recommended Posts

Moim zdaniem wyglada lepiej graficznie i fizycznie

 

co wygląda ? jak wygląda ? chłopie najładniejsza gra jaka na razie istnieje RYSE jest na Xone więc nie smuć fanbojskich teorii...

PS - sam mam PS4 i PC i widząc RYSE w akcji na Xone stwerdzam , że bullshity sadzisz....

 

nawet gry multoplatformowe wyglądają praktyznie identycznie i trzeba naprawdę porównywać statyczne screeny i to na croopie...

Ba a sa tytuły jktóre nawet wygladaja lepiej na Xone ;)

 

a co do fizycznego wyglądu to kwestia taka  - mi też PS4 się bardziej z wygladu pooba lecz Xone jest o wile lepiej wykonany (rodzaj plastiku)

Link to post
Share on other sites

 

 

nie musicie stwierdzać że jestem jakimś bachorem
Jak się pisze posty w stylu "xxx jest lepszy i @uj"  to czegoś się spodziewasz dzieciaku  :D Wiesz co to argumentacja ? Wiesz co to "pełne zdanie" ? 

 

Moim zdaniem wyglada lepiej graficznie i fizycznie.
A moim zdaniem nie wygląda ... tak wygląda rozmowa na odpowiednim do Twojego poziomie  ;)

Pozdro i mniej nerwów "mały"  :D

Link to post
Share on other sites

Piszę na szybko z pracy bo jak szef zobaczy to zabije ! :) (13:03 dopiero co przyjechałem do pracy) - DriveClub zrobił na mnie ogromne wrażenie graficzne, więc moja decyzja jest zmieniona na PS4 :) Dzisiaj po skończonej pracy idę do kumpla który ma Xboxa One i PS4 z FH2 i DC, więc porównam na żywo jak wyglądają te gry, oraz konsolki i pady.

Link to post
Share on other sites

Wspierane jest dobrze, ale "crapami" pod względem optymalizacji...

AC Unity jak i Far Cry 4 są od ubishitu, który jak wiadomo nie pała miłością do blaszaków.

Do GTA V też podchodzę sceptycznie, szczególnie po "udanej" czwórce

"RYSE" od Cryteka pomijam, bo tutaj podejrzewam, że to będzie graficzny killer :)

 

Ale najbardziej czuję się "wydmuchany" przez wydawców którzy grę na PC zrównują z grą na konsole.

Link to post
Share on other sites
Leo why ? For Money !

 

+1

 

 

Wlasnie pisze na zywo patrzac na FH2 i DC, grafika wyglada na takim samym tv jak moj lepiej wyglada w DriveClub, lecz mapa jest tam zamknieta czyli nie mozna jezdzic poza rajdami, co w Fh2 jest mozliwe.

 

Bigi (jezeli mozna) pisal ze ps4 to plastik a xbox jest dobrze wykonany i z tym sie zgadzam. Oba pady sa dla mnie wygodne i zostaje sprawa exclusivow. Na xboxie (zostawmy narazie wyscigowki) -Halo, Ryse i reszta jako tako mnie nie przyciaga. Zas ps4 - The Order 1886, uncharted 4, bloodborne, The Last of Us, inFamous Secend Son, Killzone. Reszta to multiplatformowki.

 

Sorry ze pisze u was tak pozno ale u nas jest po 18

Edytowane przez Kiroshi
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jakiej konsoli nie kupisz i tak będziesz zadowolony :P Jeśli chodzi o ścigałki to słynne Gran Turismo to o ile pamięć mnie nie myli to domena sony :P Ja bym teraz np. zainwestował w PS4 dla samych exów :D a za rok może 2 jak ceny spadną w XO. 

Bo w sumie w wyborze konsoli tylko o exclusivy wybór się rozbija, więksi wydawcy wydaja swoje gry tu i tu :D

Edytowane przez kłaczkov92
Link to post
Share on other sites

Okej, po namyślę. Zagraniu w gry jakie oferuje XO i PS4, wybrałem Xbox'a. Zamówiłem go ze sklepu Rakuten.com, czyli do tego którego mam zaufanie. Niestety nie było wersji z Forzą MS5 i Fifą 15, lecz to nie problem - dołożyłem :)

 

 

Zestaw:

 

 

Wszystkim wypowiadającym się w temacie dziękuje! 

Edytowane przez Kiroshi
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...