Skocz do zawartości

Jakich gier do 20 zł nie może zabraknąć na półce gracza. Prosze o propozycje.


Recommended Posts

Witam!

 

Przyszło mi na myśl żeby zacząć zapełniać swoją półkę z grami ;) Oczywiście z grami w pudełkach ;) NIe chcę zapełniać biblioteki steam i orogin ;). I do was kieruje właśnie to pytanie jakich gier tam nie może zabraknąć ? Chodzi mi o starsze, typu assasins creed itp., ponieważ jak na razie na półce jest tylko blur i wiedźmin :) Z góry dziękuję za pomoc ;)

Edytowane przez kwakus18
Link to post
Share on other sites

Chodzi mi o takie gry, w które grało się z wielką ochotą, takie niezapomniane, nie koniecznie populane ;) Po prostu chcę nadrobić straty z dawnych lat, a przy okazji zapełnić pułeczkę ;) Tak dla uściślenia, lubię gry zręcznościowe, przygodowe, FPS, sportowe, wyścigowe i ogółem wszystkie które mają bardzo fajną fabułę, i gra się w nie z wielka przyjemnością ;)

Edytowane przez kwakus18
Link to post
Share on other sites

Bardzo szerokie spektrum poza tym piszesz, że lubisz gry "zręcznościowe, przygodowe, FPS, sportowe, wyścigowe i ogółem wszystkie które mają bardzo fajną fabułę, i gra się w nie z wielka przyjemnością" - akurat FPSy, sportowe czy wyścigowe, o ile mają fabułę, to raczej szczątkową. A co do przyjemności z grania, to każdy ma swoje szajby i czerpie przyjemność z czego innego. Ale: ze starych i definitywnie wartych posiadania i zagrania przychodzi mi choćby do głowy Fallout 3 i Borderlands (obydwie dostępne w wersjach GOTY).

Link to post
Share on other sites

Ok, z pewnością sprawdzę ;) Co do typu gier rzeczywiście źle się wypowiedzałem i teraz napiszę tak, żebyście podwali takie gry w które wam najlepiej się grało, a teraz np. na allegro są za 20 zł cz w jakiś innych sklepach ;) Prosze o propozycje, bo miejsca na półce dużo, ja również czasu ;)

Link to post
Share on other sites

Sprawdź sobie na stronie Cenegi dla przykładu w Pomarańczowej kolekcji klasyki jest kilka świetnych tytułów tj. Alan Wake, DeusEX. Batman Arkham Asylum, JustCause2 i wiele innych w przyzwoitych cenach.  

 

Na stronie cdp.pl też masz spory wybór.

Edytowane przez Lukkas
Link to post
Share on other sites

Zawsze świetnie się bawię przy serii „Flatout", totalna rozwałka, świetny model uszkodzeń, bardzo ładna grafika i niezwykłe dodatkowe konkurencje, jak rzut kierowcą do tarczy :D

 

http://s.pro-gmedia.com/videogamer/media/images/ps2/flatout_2/screens/flatout_2_40.jpg

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Ja polecam taką starą gierkę , kapitalny klimat, historia i grafika :)

http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=4257

Zresztą wystarczy przelecieć po screenach by to poczuć :)

Jak ktoś nie grał a lubi takie gry to polecam bo na mnie ta przygodówka zrobiła świetne wrażenie.

Black mIrror też ma swój klimat :)

 

Nie zapominajcie o half life orange box :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...