Skocz do zawartości

najlepsze z najlepszych :)


Recommended Posts

Witam.zastanawiam sie nad telefonem nowym i troszke używanym do 1000zł i ani grosza wiecej.

Tel do neta.sms.gry.muzyka.filmy.i aparat jakby byl dobry to tez bd spk. A więc:

- LG G2

-Nexus 4

-xperia z

-lumia 925

-motorola moto g 2nd 2014

-myphone luma

-xperia t3

-xiaomi redmi note

-lumia 1320

-lenovo k900

-xiaomi mi3

ktory wybrac używane tez moga byc do 1000zl

Link to post
Share on other sites

1320 to phablet bo ma 6" więc nie wiem czego tak naprawdę potrzebujesz. W takiej cenie i z takim ekranem nie ma lepszego telefonu. Masz bardzo szeroki zakres wśród telefonów. Przybliż najważniejsze funkcje jakie chcesz mieć i na czym Ci zależy w telefonie. Jeśli chcesz coś z mniejszym ekranem to tak jak pisałem wyżej.

Link to post
Share on other sites

Lumia 920 - taka sama wydajność i bebechy jak 925, a do tego wbudowane ładowanie bezprzewodowe - sam sprzedałem ją niedawno za 650zł z 15 miesięczną gwarancją. Płynnością działania spokojnie dorównuje LG G2, zdjęcia robi lepsze.

925 jest aluminiowa, cieńsza, lżejsza i ma Amoled zamiast IPS.

 

LG G2, Nexus 4 mają tylko około 10GB pamięci na Twoje dane bez możliwości rozbudowy. Obecnie masz gry zajmujące po 1-2GB, więc takie cztery gry wrzucisz, mapę do nawigacji i już po pamięci.

Link to post
Share on other sites

za tysiaka kup Sony Xperia Z1 i po klopocie

normalnie z podkreceniem proca na 2,8 i GPU na 600 Mhz ( nie zrzera bateri az tak bardzo ) na kazdym rdzeniu bijeszy wszystko co jest na rynku :)

dodatkowo fajny aparat wodoszczelny 5 cali i niedlugo wyjdzie aktualizacja to bedzie mial UI podobne do Z3 wiec jest Moc hehehe

i jeszcze 16 gb pamieci czyli jak wyzej pisali 10 GB a dorzucisz karte i masz ile tam chcesz :P

Edytowane przez inteli5650
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...