Skocz do zawartości

Słuchawki gamingowe z mikrofonem FPS [ cs:go etc...] ( ~300zł )


Recommended Posts

Witam , tak jak w temacie szukam słuchawek do gier typu strzelanek multi-player , głównie do gry Counter-Strike : Global Offensive , najlepiej z mikrofonem. Jestem raczej zielony co do tego , jakie typy / modele / wejścia , itp... są lepsze , więc zostawiam to do waszej oceny.

 

                        -Budżetu przeznaczonego na słuchawki : ok. 300zł
                        -Budowy słuchawek : Szczerze mówiąc to z design'u preferuję bardziej kwadratowe kształty , słuchawki typu zamkniętego ( zakrywające ucho ) , nie mam preferencji co do tego jakie brzmienie powinny mieć,  ponieważ nie mam pojęcia jakie brzmienie powinno być ( dotychczas grałem na słuchawkach z biedry :P )
                        -Wymagania słuchawek wobec układu dźwiękowego : posiadam płytę główną MSI Z77A-G43 Intel Z77  z zintegrowaną kartą dźwiękową ( jeżeli zamiast kupna słuchawek za 300zł , lepsza będzie opcja za 200 zł + karta dźwiękowa za 100zł , to myślę, żę się na to skuszę )
                        -Inne informacje : często korzystam ze słuchawek , więc mam nadzieję , że będą wygodne oraz nie wiem czy lepsze będą na usb czy jacka zdam się na waszą intuicję.

 

Z góry dziękuję za pomoc i przeprzaszam , jeżeli napisałem coś niejasno lub zagmatwanie , jeżeli brakuje jakiejś informacji to proszę o zwrócenie uwagi

 

Pozdrawiam,

Szymon


@up ?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dzięki za pomoc , kupiłem Superlux'y , ale już mam pierwszy problem ze słuchawkami , ponieważ zależnie od położenia kabla prowadzącego do słuchawek, czasem wyłącza się jednen głośnik ( dla przykładu jeżeli podniosę lewą słuchawkę do góry ,to w pewnej pozycji nie słychać prawej strony :/ , powoływać się już na reklamację , czy jeszcze poczekać ? )

Link to post
Share on other sites

Dzięki za pomoc , kupiłem Superlux'y , ale już mam pierwszy problem ze słuchawkami , ponieważ zależnie od położenia kabla prowadzącego do słuchawek, czasem wyłącza się jednen głośnik ( dla przykładu jeżeli podniosę lewą słuchawkę do góry ,to w pewnej pozycji nie słychać prawej strony :/ , powoływać się już na reklamację , czy jeszcze poczekać ? )

Skoro Ci nie działa jedna słuchawka podczas ruchu kablem, to raczej coś nie styka, idź wymień.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...