Skocz do zawartości

Dylematy związane z wyborem telefonu do +/- 1500 ;)


Recommended Posts

Cześć,

 

Pomimo, że długo się broniłem, przyszedł i na mnie czas. 

Dookoła mnie same smartphony - chyba już prawie nikt nie używa słuchawek z klasyczną klawiaturą.

Z żalem w sercu żegnam się z moją 4 letnią Nokią E72.

Wiele przeżyła a wygląda jak nowa.  Bateria nadal trzyma ponad miesiąc.

 

Nie spodziewałem sie, ze wybór nowej zabawki będzie tak diabelsko trudny.

Od ponad tygodnia analizuję internet pod katem co lepsze od czego.

Pomysłów było wiele: G2, G3, S4, S5, OnePlus, Nexus a może Note 3.. 

W głowe można dostać :)

Przyszła nawet chwila zwątpienia - czy warto ładować tyle kasy w kawałem plastiku(?)

Przestudiowałem telefony 2x tańsze - bo czym istotnym rózni się np. taka Moto G 2nd gen od wyżej wymienionych...

No nic mu nie brakuje :)

 

No i badź tu mądry.

Jednak trzeba podjąć męską decyzję!

 

Na 99% biorę S4 w wersji Black Edition (niby skóra z tyłu, tak jak Note 3)

1% zostawiam temu forum - może namieszacie mi w głowie jeszcze bardziej? :D

 

Pozdrawiam serdecznie.

Link to post
Share on other sites

A co takiego złego jest w S4 i w czym Opo jest lepsze? Opo na allegro można dostać bez zaproszenia.. 

 

OPO: brak slotu na karte pamięci, nierówno podświetlony LCD (żółty zafarb w dolnej część ekranu), niewymienna bateria...  

Edytowane przez azenis
Link to post
Share on other sites

Jako posiadacz S4 I9505 mogę go Ci polecić bo sam posiadam go już prawie rok. Jest faktycznie przeładowany masą zbędnego oprogramowania ale które można wyłączyć w menadżerze zadań. Ani razu mi się nie doświadczyłem jakiegoś spadku wydajności. Tylko że za te pieniądze które masz to LG G2 jest lepszym wyborem niż S4

Link to post
Share on other sites

Ja bym na Twoim miejscu zastanowił się nad G2 jeśli szukasz czegoś w cenie S4. 
A jeśli mówmy o cenie z tematu +/- 1,5k to g3 albo xperia z2.

Co do Twoich zastrzeżeń do OPO. Na allegro są dostępne bez zaproszenia owszem - ale za 200-300 zł więcej.
Co slotu sd - OPO ma 64GB pamięci, co Ty chcesz tam przetrzymywać ?
Co do 'obsikanego' ekranu niestety nie jestem pewien ale ponoć ten problem występuje dużo rzadziej.
No i jeśli chodzi o bebechy S4 nie ma raczej do niego startu.

Ale to tylko moje luźne przemyślenia :)

Link to post
Share on other sites

Dokładnie - najlepiej pomacać. Mając pewien przedział cenowy można założyć, że telefony będą baardzoo podobne specyfikacją, więc można zdać się na wybór wizualny. Tak czy siak przesiadając się z jakiegoś starszego modelu będziesz miał sporą różnicę ;)

Jestem podobnego zdania co kolega nade mną - miałem s1 i s3 i jakoś mi się Samsunga odechciało. Dorzucając do tego bardzo słaby serwis (nie tylko telefonów, z laptopem tej firmy też miałem sporo przejść) można się zgodzić, ze firma się troszkę opierdziela.

Link to post
Share on other sites

Oneplus 1 jest fajnym telefonem ale brak slotu kart misroSd to poważny minus, ale ostatnio na forum o chińskich telefonach dobre notowania ma MEIZU MX4 telefon z górnej pólki, wydajny , procek 8x2.2GHz, aparat 21MPx, 2GB RAM, FullHD w antutu około 50000pkt.

Telefon jest tez ładny.

z wad to trochę mały jak na wspólczesne czasy wyświetlacz 5.36 cala !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...