Skocz do zawartości

Piszczenie w słuchawkach.


Recommended Posts

Witam, jakiś czas temu zepsuły mi się słuchawki. Do czasu aż kupie nowe używałem takich od telefonu podpiętych do przedniego panelu, kiedy odsuwałem fotel nie zauważyłem że słuchawki się do niego zaplątały i jack się urwał i jego połowa tkwi w wejściu na przednim panelu. Dziś przyszły mi nowe słuchawki podpiąłem je do tylnego wejścia na płycie głównej (MSI Z87-G45) i gdy nic nie robię na pulpicie to nic się nie dzieje, ale gdy poruszam myszką to w słuchawkach pojawia się delikatny pisk. Jest on znośny do póki nie włączę gry np. Battlefield 4 bo wtedy staje się on nie do zniesienia i nie słychać dźwięku z gry. W czym leży problem? Sterowniki przeinstalowane na najnowsze, panel przedni odpiąłem od płyty głównej i problem nadal występuje.

Z góry dziękuje za pomoc.


Reffff


Podnosze 


@UPPP

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli korzystasz ze zintegrowanej karty dźwiękowej usuń blaszkę z tyłu przy we/wy na płycie głównej i zrób test.

Co mi da usunięcie blaszki z tyłu? Przez rok nie było problemów ... Ona nie może czegoś dotykać? Tak korzystam ze zintegrowanej karty dźwiękowej. Zewnętrzna karta dźwiękowa na USB rozwiąże problem?

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Na karcie dźwiękowej Asus Xonar DX to samo. Inne gniazdka, listwy też nie pomagają. Jutro lub w weekend podeśle nagranie tego dźwięku z słuchawek.


Może ktoś napisać czy słychać w tle ten dźwięk? Oprócz szumu słychać taki powtarzający się uciążliwy dźwięk. W rzeczywistości on brzmi trochę inaczej. Cały komputer mam na gwarancji, mogę go wysłać na gwarancję?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...