Skocz do zawartości

LG 23MP75HM-P czy 24MP76HM-S? Problem z decyzją.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez drachenfeles,

Recommended Posts

Witam.

Długo już wybieram monitor i zawęziłem wybór do dwóch, chyba bardzo podobnych monitorów.

 

 

LG 23 23MP75HM-P - http://proline.pl/?p=LG+23MP75HM-P.

LG 23,8" 24MP76HM-S - http://proline.pl/?p=LG+24MP76HM-S

 

Różnice jaki znalazłem to 0,8" w przekątnej oraz kolor obudowy...

Czy to jedyne różnice, czy może coś przeoczyłem?

Dopłacilibyście prawie stówę za dodatkowe 0,8"? Warto?

 

Proszę Was o pomoc, bo zmieniam decyzję co kwadrans :-)

 

edit: Zastosowanie: 40% filmy, 30% gry (głównie FPS), 30% pozostałe, ogólne zastosowania.

 

Ten większy LG jest na liście polecanych monitorów, natomiast tego 23-calowego nie ma...Jest jakiś konkretny powód?

Edytowane przez marsic
Link to post
Share on other sites

dostępność recenzji

 

PS weź większy 

Dzięki za konkretną odpowiedź!

Pozdrawiam.

Jeszcze jedno.

Otóż skoro nowy monitor to podłącze go kablem HDMI. No i zaplątałem się w tę plątaninę tych kabli  :)

Moja karta graficzna to Gigabyte GTX 560. Jest tam HDMI, ale bez żadnego oznaczenia. Pudełka ani instrukcji niestety już nie mam, a mnogość wersji tych kart od Gigabyta jest porażająca, choć podejrzewam, że w większości popularnych kart HDMI jest takie samo. Kompletnie nie znam tematu HDMI, nie wiem czy jest to jakieś "mini HDMI" czy jakieś inne, pełnowymiarowe. Jaki kabel potrzebuję? Jaką wersję, bo są różne...?

 

Dzięki z góry.

Edytowane przez marsic
Link to post
Share on other sites

Czytałem już wcześniej - bardzo ciekawa lektura.

Jednak nie wiem jakie wtyczki moją być na tym kablu. Nie wiem czy wtyczka HDMI dzieli się na męską i żeńską, no i nie wiem czy zarówno w monitorze (tym nowym, zamówiłem ten większy) jak i w k.graficznej jest pełnowymiarowe HDMI czy może miniHDMI, czy może ich kombinacja. Wiem, że śmieszne dla większości z Was, ale akurat nie mam w domu nic z HDMI żeby porównać i wydedukować, a skala znalezionych zdjęć w internecie nie oddaje rzeczywistego rozmiaru...no i nie wiem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...