Skocz do zawartości

Upgrade karty graficznej


Recommended Posts

Witam serdecznie.Planuję zrobić upgrade karty graficznej z mojej starej GTX 670 na coś nowszego pokroju GTX 970 lub GTX 980.Kwota jaką dysponuję to około 2200/2300 zł.Upgrade chcę zrobić jak najszybciej,jednak zakup będzie dokonany w Szwajcarii(ale obecnie nie można tu dostać żadnej porządnej karty).Karta będzie używana głównie do gier,czasami renderowanie filmików.Gry jakie gram to Dota 2,Diablo III,BF4,teraz mam zamówiony preorder Ryse i The Witcher 3.Nacisk kładę głównie na ""Wieśka 3"który wychodzi w lutym 2015.Rozdzielczość monitora to Full HD 1920x1080.Reszta mojego pc jest w sygnaturce.Główną rzeczą na której mi zależy to cisza i niskie temperatury.Więc moje pytanie jest takie:czy mój komputer w pełni wykorzysta moc GTX  980?Czy lepiej zaoszczędzić i kupić GTX 970?Modele nad którymi się zastanawiam to Asus,MSI i Gibabyte.Czy to prawda że Gigabyte jest głośny?Którą z tych kart polecacie i czy 980 /970?

Edytowane przez arturo99
Link to post
Share on other sites

1. Spokojnie ci wystarczy 970 , a za jak za kilkanaście dobrych lat ci zabraknie wydajności to SLI / wymiana na nowej, 970 Ciągnie wszystkie tytuły gier w FHD na Wysokich/ ultra

Kilkanascie lat? To juz przesadą w zachwalaniu tej karty. Żadne single GPU nie uciagnie wszystkich gier w fhd na ultra.

Link to post
Share on other sites

Radze się wstrzymać kilka tygodni. Być może uda się dostać 780ti w dobrej cenie. Do końca nie wiadomo jakie te karty z 9xx są rzeczywiście.

Myślę że szybko ta karta nie spadnie do ceny GTX 970.Poza tym 780TI chyba są dużo gorętsze od nowych GTX-ów.

Link to post
Share on other sites

funkie widzę że zobaczył post pewnego moda na forum o nie mocy jednej karty do grania w full i teraz powtarza, smiech.

Na karcie powyżej GTX 780Ti w fullhd to będziesz biegał, a nie chodził i to spokojnie. Nie słuchaj ludzi co mają komputer zawirusowany i im ścina i inne takie problemy...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...