Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tego względu, że sprzedający nie odpowiadał na moje wiadomości nie zakupiłem jeszcze telefonu.

Znalazłem tą aukcję http://allegro.pl/nokia-lumia-630-dual-sim-bez-sim-pl-menu-gw-i4665098223.html tylko w tym zestawie są słuchawki a normalnie chyba ich nie powinno być?

 

Jest jeszcze taka aukcja http://allegro.pl/nokia-lumia-630-nowa-bez-simlocka-okazja-i4680643302.html?source=mlt ale gość nie ma żadnych pozytywów ani negatywów.

Link to post
Share on other sites

@BARTOL48 @rysiooo @Ravir
Ja od 1,5 miesiąca szukam telefonu i byłem zdecydowany na LG L90 albo Nexusa 4 i ten pierwszy mnie wkurza tandetną obudową, a drugi jest szklany (wymiana wyświetlacza 450 zł) i używany od co najmniej roku, a na nowego mnie nie stać. W dodatku moja siostra ma HTC Desire (starego) i android mnie nie przekonuje - wielki system, nic ciekawego dla mnie.

Dlatego właśnie mnie ten temat zainteresował ku nowym Lumiom 730 i 830.

Jaka waszym zdaniem cena będzie na te telefony na allegro kupione w sieciach na przedłużenie ? 
Mogę wydać 800 zł i dlatego pytam jakie oba telefony będą miały cene z waszej wiedzy i doświadczenia.

A drugie moje pytanie - weszła też lumia 735 i ona ma, w odróżnieniu do 730, LTE, czy LTE sens, czy nie ?

Edytowane przez FreddieMercury
Link to post
Share on other sites

Szczerze powiem tak - LTE na chwilę obecną jest już ok. Różnica pomiędzy HSDPA - chyba w speedteście oraz pobieraniu plików. Do przeglądania stron, słuchania muzyki ze spotify, czy youtube HSDPA wystarczy w 100%. Masz załadowaną bardzo szybko stronę, piosenki ładują się bezproblemowo.

Niby u mnie działa te LTE i jestem non stop do niej podłączony, a różnice pomiędzy moją L920 dostrzegam jedynie w pobieraniu aplikacji z marketu oraz kiedy włączę speedtest, żeby pokazać znajomym, iż już LTE jako tako działa. Strony ładują się praktycznie tak samo jak na HSDPA.

I tak przełącza mnie bardzo często na 3G/HSDPA/LTE w zalożności w którym miejscu w pracy się znajduję. Na świeżym powietrzu LTE hula praktycznie wszędzie. 

 

Moje zdanie na temat L730/L735 - ich cena aktualnie odstrasza. Normalną koleją losu zmieni się to na korzyść klienta, ale - po co płacić za nią większe pieniądze?

W tej cenie można kupić przecież L920 - LTE, dużo lepszy aparat, porównywalny wyświetlacz, wbudowane 32GB, wbudowane ładowanie indukcyjne.

Jako były użytkownik tego telefonu śmiało go polecam - sam sprzedałem swoją sztukę z 15 miesięczną gwarancją z Orange za 650zł, więc zapewne teraz znajdziesz w takiej cenie.

 

Nie dość, że wyglądają praktycznie tak samo, L920 jest tańsza, a sprzętowo lepsza. Albo poczekaj i dozbieraj do około 1000zł kiedy 830 będzie w takiej cenie - do świąt powinno się to stać, albo teraz kup sobie L920, która jest praktycznie taka sama jak L830 - tej nowszej podoba mi się zbliżony do 930 design.

Link to post
Share on other sites
  • 1 rok później...

Witam

 

 

Odkopie temat, żeby nie zakładać nowego. Po roku użytkowania Lumi 630 zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Bardzo często wyłączają mi się aplikacje, a w szczególności przeglądarki. Czasami strona nawet się nie załaduję, a przeglądarka już się wyłącza.

Używam przeglądarki UC Browser i Internet Explorer.

Kilka razy zdarzyło się coś takiego, że po naciśnięciu przycisku który odblokowuje telefon w celu sprawdzenia godziny, telefon się zawiesił.

 

Co mam zrobić? ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Aktualizację robiłem jakiś czas temu. Obecnie mam wersję 8.10.14219.341. Zaraz zrobię kopię zapasową i przywrócę ustawienia fabryczne mam nadzieję, że pomoże.


Przywróciłem ustawienia fabryczne i jak na razie wszystko jest w porządku. Jeśli po kilku dniach problem powróci dam znać. Dziękuję za pomoc.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...