Skocz do zawartości

"Mary Jane II" - przebudowa


Recommended Posts

nie wiem czy ktos juz o tym wspominal ale zlaczki lepiej kupic 10/16, waz Tygon lub DangerDen by Feser, a zamiast plynu Feser'a ktory strasznie syfi - woda destylowana z Mayhems Biocide i barwnikiem do wyboru.

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dzięki .daft słuszna uwaga, oczywiście pamiętam o tym. Mam złączki feser'a 10/13 i wąż tej samej marki, nie wygina to się najlepiej. Jak tylko się uporam z cepem i pamiątkami to mam właśnie zamiar podmienić na 10/16 ale płyn zostawię taki jaki był...no może poza kolorem bo ten będzie chyba czerwony. Ale jak na razie mam problem z RAM'em (dostępność) i jak mnie wnerwi to najpierw kupię cepa.

 

Link to post
Share on other sites

Kolega kubbak mi podesłał Goodram 6GB PC2000 Trip. 3x2GB CL7 Pro i tak se myślę że to całkiem dobry pomysł, przecież to i tak wszystko pod smarki...no może czasami w coś pociukam. Zasadniczo jednak jestem nastawiony tylko i wyłącznie na OC + smarki.

 

Link to post
Share on other sites

u jarka w ddr2 masz te memki

 

Syfera ci odradzam chyba że chcesz co kilka miesięcy czyścić bloki i płukać to G.... :D które zostawia

 

swego czasu jak miałem syfera i zmieniałem na MD płukałem cały układ destylką dokładnie 20L i dalej był polot zielonego :D

Link to post
Share on other sites

u jarka w ddr2 masz te memki

No fakt :P thx

Syfera ci odradzam chyba że chcesz co kilka miesięcy czyścić bloki i płukać to G....

Czyli co, destylka + barwnik ?

 

@exon681

 

Jestem taki robotny że w budzie siedzą stare graty...za tydzień może dwa :D

 

Link to post
Share on other sites

wy to macie problemy dawać AC i żadnego płukania

Raczej wolę płukać i dolewać,jak podkręcać rpm :D

 

Czyli co, destylka + barwnik ?

niektóre gotowce też są fajne i zdecydowanie lepsze niż Syfer

Aquacomputer ma w swojej ofercie ciekawe gotowce

Link to post
Share on other sites

krecilem. @4.1 z HT ale nie pamietam na jakim napieciu. temperatura w idle 34-36*, stres okolo 58-65* ( chlodnica xchanger 240 ).

teraz mam zamiar rozbudowac WC i zwodowac cala plyte, dodac chlodnice 3x120 ( xchanger 360, phaboya ).

waz 10/16, zmiana pompki na swiftecha MCP350, rez EK 250 itd. wiec temperatury powinny zejsc jeszcze w dol.

Link to post
Share on other sites

emdziej no to fotki

Zara...ciukam na drugiej maszynie :D

 

http://img815.imageshack.us/img815/3006/cd420.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

w idle 34-36*, stres okolo 58-65*

Więc spoko a co do wodowania mobo to ja kupiłem od razu blok a w dfi było fabryczne (wymieniłem tylko pastę).

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Tak na zachętę :P

 

http://img710.imageshack.us/img710/6541/blok6.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

http://img801.imageshack.us/img801/8598/blok1.th.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Jeżeli mi starczy sił to psiknę budę od środka na czarno, a złączki Bitspower'a > http://angela.pl/p6549,aquacomputer-dou ... czowy.html :P

 

Zastanawiam się nad drugą chłodnicą ale to już zależy tylko od kasy.

 

Link to post
Share on other sites

lepiej weź 10/16 :/ to idealny rozmiar pod 11,1/15,9

wiem bo sam takie mam

Mowa oczywiście o wężu :( ale to chyba tylko z Feser'a.

Na jakim już jesteś etapie? Daleko do końca?

Jak pisałem już wcześniej, cep + pamiątki i drobiazgi do LC :)

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...