Skocz do zawartości

Evga Gtx 980 referent - GPUZ pokazuje limit temperatury.


Recommended Posts

Cześć. Dzisiaj zamontowalem Evga Gtx 980 referenta. Niby wszystko ok, ale po teście 3dmarka 13 temperatury 80C i po Crysis 3 też 80C. GPUZ pokazuje fioletowy kolorek czyli limited by temperature limit. Boost oscyluje od 1236-1280mhz. Czy tak ma byc czy cos z tym zrobic, czy to podlega reklamacji?Czy jednak tak może byc? Karta jest na auto wiatrakach. sterowniki  344.16

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Jest cholernie cicha az jestem zadziwiony. 4 razy cichsza niz moje poprzednie niereferenty Gtx 780 poczawszy od Asusa albo Gigabyte. Niezwykła cisza jest w grach a to przeciez referent. Ale martwi mnie tylko ten powód w GPUZ limit by temperature i oscylowanie w granicach 1236-1280mhz boostu. Może ktoś sie wypowiedziec kto ma podobną karte?

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Ja mam 2x EVGA 980 SC. Dopiero co dziś postawiłem system i będę sprawdzał 3DMarki to odpowiem za jakiś czas jak sytuacja u mnie. Wczoraj patrzałem na zasyfionym systemie i nie zwróciłem na to uwagi - widziałem tylko temperatury nawet koło 80*C (faktycznie referenty bardzo ciche, ale temperatury mi się nie podobały). Wczoraj instalowałem też EVGA Precision 16 i tam jest sporo możliwości kręcenia kart oraz ustawienia działania wentylatorów, więc trzeba popróbować zabaw z ręcznym ustawieniem prędkości.

Jak na razie instaluje wszelkie sterowniki i programy, a jak już ogarnę to przetestuje i porównam moje byłe 2x670 vs nowe 2x980.

Link to post
Share on other sites

kamyk155 to bede ci wdzieczny. Jakbys mogl sprawdzic po 3dmarku 13 ile masz maksymalne temperatury i czy tez ci pokazuje w GPUZ limit by temperature. ( czyli ten fioletowy kolor )

Taki mi wynik wyszedl dziwne troche mały moze to przez temperatury:

http://s24.postimg.org/vpeui9rkl/980.jpg

Edytowane przez sevku22
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...