Skocz do zawartości

Pytanie do Użytkowników Lumi 930


Recommended Posts

Po ponad dwóch tygodniach użytkowania nie stwierdzam większych wad.

Wady:

- aluminiowa ramka w kolorze czarnym - sam nie uświadczyłem tego, ale bardzo prawdopodobne, że na czarnym aluminium pojawią się wgniecenia, zarysowania - jak to na czarnym - będzie widoczne "surowe amelinium"

 

Zalety:

- aparat - największa zaleta tego telefonu - najlepszy (zaraz po 1020) aparat montowany w  telefonach

- wyświetlacz - ostry, ładny wyświetlacz

- gps - momentalnie łapie fixa

- elegancki wygląd

- bateria zauważalnie bardziej wytrzymała niż w L920

Link to post
Share on other sites

Mam ten telefonik od paru dni.

Jak na razie nie bawiłem się nim dokładnie gdyż wpadł mi w oko samsung K zoom (i tu się z Rysiem nie zgadzam bo zapomniał wspomnieć właśnie o k zoomie;), no i kombinuję z zamianą :)

Ale! Przez miesiąc zastanawiałem się co kupić. Jako że pracuję w markecie mam dostęp do różnych telefonów i mogłem się nimi pobawić.

Powiem tyle, Lumia 930 jest świetna.

Dotychczas miałem andka i muszę się przestawić na windę, ale to nie problem.

Jeśli chcesz mieć topowy telefon, zależy Ci na stabilności to bierz!

Nie mogę pisać więcej bo wady mogą wyjść dopiero po pól roku.

Ale prawda jest taka że gdy "testowałem" LG G3, Z2, S5, to tam od razu coś mi nie leżało, a Lumia....zakochałem się :D

Link to post
Share on other sites

Dobra powiem co mi się w tej Lumii nie podoba. Nie nazwałbym tego wadą gdyż mają to wszystkie telefony prócz wspomnianego k zooma.

Nie można robić przybliżenia przyciskami z boku telefonu. Max wygodne coś takiego! Chyba że w opcjach można to zmienić, bo rozchylanie palcami ekraniku jak narządu płciowego kobiety doprowadza mnie do szału :D Oczywiście w telefonie hehehe

Edytowane przez Kolsky1979
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

dzięki Rysio ;)

 

tylko że Nokia Camera tylko trochę przybliża :/

FAK! już zaczynam się irytować.....

 

Trochę off topic się zrobić - wciąż zapraszam do wypowiedzi.

 

Co do przycisków, nigdy nie korzystałem z nich, zawsze palcami zbliżam :)

Jeszcze gdyby była wymienna bateria to bym nie szukał na siłę wady, a co raz więcej opinii o słabym wbudowanym akumulatorze - jeden dzień aby tyle.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...