Skocz do zawartości

Informacje i prośby


Recommended Posts

Miało być tragicznie i zero wota do środy na szczęście w sobotę po południu żona jedzie do koleżanki a potem od niej w niedziele do roboty więc mam sobotę 16-2 i całą niedziele do 2 w nocy aby wbić misje na 75k expa. Spokojnie dam radę

Przy okazji podgonie też z expem na  m103 i potem śr,czw, piątek

Także na przyszły piątek późno w nocy planuje zakup T110E5 (brakuje mi 105k).

Nieźle szybko mi to poszło a mam jeszcze IS8 (IX) i KW4 (VIII) z innych drzewek :)

no ale jak się gra tak się ma :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Po przemyśleniu sprawy zdecydowałem o usunięciu z naszego składu ZewKrwi.

Cytuję:

 

 

Niestety mimo otrzymanej szansy i wyrażanych w dobrej wierze uwag mających na celu poprawienie Twojej efektywności bitewnej nie stosowałeś się do nich  nie tylko narażając zespół na straty ale i bezpośrednio się do nich przyczyniając.

 

 

Sądzę, że nie tego wszyscy oczekiwaliśmy, stąd teżbyłem zmuszony do podjęcia takiej a nie innej decyzji.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witam Serdecznie klanowiczów

 

Z racji iż ostatnio można było zauważyć moją nie obecność na polu bitwy chciałbyś się wytłumaczyć , broń boże nie jest to z lenistwa czy też braku chęci wspólnej gry , po prostu jak to w życiu bywa pracować trzeba by jakoś w naszym kochanym kraju przeżyć , w firmie której pracuje były zwolnienia i innymi słowy mam co robić ... tym samym gdy wracam do domu nie mam nawet siły odpalić tej skrzynki , jakoś kanapa i tv wgrywa , mam nadzieje że na święta coś usiądę i pogram a po nowym roku znów regularnie będę po 16 w domku :)

 

Proszę o wyrozumiałość i życzę sukcesów w polu bitwy :)

 

poozdrawiam

 

Vako

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Witajcie.

Mam do zakomunikowania złą wiadomość. Niestety wobec znikomej liczby osób chętnych do udziału w "lidze mistrzów" z bólem podjęliśmy decyzję o jej anulowaniu. Sądziliśmy, że odzew będzie zdecydowanie większy, tak się jednak nie stało nad czym ubolewamy. Chcemy podziękować osobom, które chciały wziąć udział w tym przedsięwzięciu.

Prosimy o wyrozumiałość i mamy nadzieję, że kolejna próba uruchomienia wewnątrzklanowych rozgrywek dojdzie do skutku.

Przepraszamy i pozdrawiamy.

 

Dowództwo Benchmark Warriors

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

W dniu dzisiejszym postanowiłem odejść z klanu ponieważ chciałbym znaleźć jakieś większe wyzwanie w tej grze.

Chciałbym podziękować wszystkim Klanowiczom za wspólnie spędzony czas na Ts'ie i za wszystkie rozegrane twierdze oraz plutony. Wasze rady co do gry są dla mnie bezcenne. Mam jednak nadzieję że nasza współpraca się nie skończy.

 

Życzę Wam powodzenia na polu bitwy.

 

Pozdrawiam, Vort

Link to post
Share on other sites

Spoko ureguluj tylko w kasie wszystko koszty związane z wyszkoleniem Cie do tego poziomu i uznajemy umowę za rozwiązaną.

Po podliczeniu wychodzi 1 500 zł więc dokonaj przelewu na wskazane na PW konto a wtedy możesz związać się z innym klanem.

Pozdrawiam

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

...

 

Powiem tak, mam już dosyć traktowania przez niektórych tego klanu jak szmatę.

Znudziło mi się to sobie pójdę gdzie indziej, a BMKW i tak mnie przyjmie z otwartymi ramionami...

Zacznijmy szanować ten klan i siebie nawzajem.

Rozumiem, że młodość i w ogóle, ale trzeba być świadomym tego, że za podjętymi decyzjami idą zawsze w parze określone konsekwencje.

Nikt nie jest tu na tyle mały (karmiony cyckiem), aby tego nie zrozumieć.

Tak na marginesie, Łokera sam namówiłem do powrotu więc jego moje uwagi nie dotyczą.

Link to post
Share on other sites

Całkowicie się zgadzam i nie ma szans powrotu.

Przegiąłeś pałę gdy za drugim razem poszedłeś sobie "OT TAK".

Wnioskuje też o skończenie zapraszania Krzycha na kompanie.

 

PS.

Vorta przyjęto warunkowo i jest pod obserwacją.

 

Pozdrawiam cantona

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...