Skocz do zawartości

Informacje i prośby


Recommended Posts

Miałem na myśli coś o porach wieczornych ? 22?

 

Może wypadałoby zrobić jakiś kalendarz ? każdy by się wpisywał w systemie Akcept/tentativ ? bo ja czasami siedzę 22/24 co prawda nie w grze ale wtedy mógłbym zagrać a tak by każdy wiedział że jest ochota wspólnej gry (Twierdzy) i może frekwencja była by wyższa bo co prawda wygrywamy 6vs7 ale zawsze lepiej grac 7vs7 i mieć nawet t1 w teamie .

Link to post
Share on other sites

Panowie jest pomysł zorganizować konkurs w klanie w połowie listopada -zakończenie po świętach.

Jeśli ktoś miałby chęci i był w stanie dołożyć się do nagród to nawet symboliczne 5 zł będzie mile widziane gdyż najdrobniejsza kwota podniesie wartość puli nagród.

Chodzi głównie o fun i dobrą zabawę ale np. wpłacić do puli 5 zł a potem wygrać np. premke na miesiąc byłoby chyba miło :P

Jeśli nikt się nie zgłosi oczywiście nie ma żadnej sprawy nagrody i tak się znajdą :P

Podpowiem że konkurs będzie tylko dla czołgów 6 tieru więc trzymać, nie sprzedawać i uczyć się nimi grać !!!

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Panowie proszę przez 3 najbliższe dni o wzmożoną aktywność w grze po godz 18

Chciałbym żebyśmy rozbudowali te nowe budynki jak najszybciej !!!

Gratuluje przekroczenia win ratio na twierdzach ponad 50% !!!

 

I taka ogólna prośba aby wszyscy starali się jak najszybciej wbijać 8 tiery bo na 6 to jest zabawa , prawdziwa gra i najbardziej zbalansowana rozgrywka jest właśnie na ósemkach.

Preferowane czołgi to IS3 ze względu na szybkości, dobry dmg ale innymi też nie pogardzimy bo każdy czołg da się wykorzystać.

Na ósemki na twierdzę potrzeba 10 graczy wiec jest już większe wyzwanie dla dowodzącego :)

Tam już grają lepsze klany :) Także expić expić i jeszcze raz expić :)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

 

 

Pod warunkiem że wszyscy chcą grać

Muszą.

 

 

mają odpowiednie czołgi

Muszą.

 

 

przynajmniej z 40minut czasu
 

Mają (zwłaszcza, jak są aktywni przez 2 h i dłużej)

 

 

inaczej to nie da rady

Jak nie jak tak. 

 

 

%-) 

 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

 

Source: http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/444330-1k-free-gold/

Hello everyone,

want free 1000 gold? Well, I guess so, but you know everything comes with a price tag. Basically, you have to download random crap you don’t need Overwolf software to your computer.

Here’s how to do it, courtesy of Vonnis (EU forums):

- Go to http://www.overwolf.com/, download the program and register (you can use a Mailinator address for this if you want), and start up Overwolf.

- Open WoT and log into your account.

- Move your mouse to the left to open the Overwolf overlay, click the colourful icon that says Appstore, then go to Games => Giveaways => WoT giveaway.

- A countdown will now start. Leave WoT running for an hour, and you’ll get a bonus code. Redeem it on WoT portal.

The fact this is legit was confirmed by WG staff. I think I’ll pass, but if you want “free” 1k gold, go ahead.

Info otrzymane od kolegi Vortavor- dziękuję, działa  :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Zarejestrowałem się na innym mailu, odpaliłem overwolfa i lipa, kodu brak, ciągle pokazuje ten wcześniej zdobyty. A chciałem was obdarować ech :(

 

Oni się wycwanili i po IP to jedzie. Tak samo chciałem zrobić dla siebie i ojca. Dopiero po zmianie IP (zalogowanie do UPC Wi-Free) dostał kod na 1000 golda :P ale i trzeba też na innym koncie overwolfa lecieć i wota :P

Edytowane przez darkatraz
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...