Skocz do zawartości

Informacje i prośby


Recommended Posts

Mnie nikt nie lubi, i za to lubię siebie;)

Innymi słowy za to mnie lubią że mnie nie lubią i mnie lubią ^^

 

PS. Wiedziałem o takim rozpatrzeniu tego i spodziewałem się 3xNIE (na razie widze tylko 2:P), ale i tak jedno muszę wam powiedzieć: w bodajże 5 klanach byłem, ale takiej dobrej atmosfery nigdzie nie było, może w ZPAP gdy się rozwijało i nie było parcia na staty itp. Ale takich dobrych chopów (szkoda że żedej kobitki ni ma;)) ze świecą szukać:)

Także jakoż iż tudzież widze że nic umagluje nic w naleśniki, dziękuje za wspaniałe granie;)

 

Podpisano: porchromca szechów w sosie, Pomidor;)

Edytowane przez KrzychuTomatoPlayer
Link to post
Share on other sites

 

 

3xNIE
 

Moje zdanie znasz, rozmawialiśmy nie raz- jestem na nie. Powody takiego a nie innego stanowiska znasz.

 

Ale takich dobrych chopów (szkoda że żedej kobitki ni ma;)) ze świecą szukać

Dziękuję i wzajemnie- dobrze było mieć takiego scouta.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Słuchajcie chłopaki, dzisiaj na pewno znow mnie nie będzie.

Prawdopodobnie ducha wyzional mój phenom :(

Płytę wykluczyłem, bo po podłączeniu i nowej i obecnej objawy te same= czarny ekran

Jutro przywiozę lapsa z roboty i wieczorem w poniedziałek już będę.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Szkoda Mariusz, ale takie jest życie.

Wiem że dziś rano wyjechałeś.

Nie wiem co dają różne stopnie w klanie lecz:

- jeśli jest zastępca - powinien nim być Piotrek - aktywny obecny a najważniejsze emocjonalnie dorosły

- następny po nim Przemek - jako główny taktyk.

Tyle z mojej strony 

Jeszcze raz powodzenia w poszukiwaniach dobrze poukładanej roboty - i zacnego łącza internetowego.

Link to post
Share on other sites

Wierzę, że spajd nas zaskoczy i niedługo zajrzy. :)

Myślę, że każdy zapoznał się już z regulaminem.

Czas więc stworzyć jakiś grafik na twierdzę i treningówkę.

Liczę na pomoc w tej kwestii doświadczonych graczy (zenka, vorta, maku i innych)

Luky też na pewno wniesie swoją cegiełkę. :wariat:

 

@maku, jestem emocjonalnie dorosły? dobree... :hahaha:

Dzięki za miłe słowo. ;)

Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Witajcie.

W życiu bywa różnie, raz jest lepiej innym razem gorzej. Podobnie jest z ludźmi.

Niestety osoba która zobowiązała się wielokrotnie pod hasłem "honor" przekazać kod na potrzeby konkursu okazała się najzwyklejszą szują, która nie ma za grosz pojęcia o szacunku, honorze i lojalności i jeśli wierzyć informacji zużyła kod na własne potrzeby.

Jesteśmy głęboko wstrząśnięci zaistniałą sytuacją a dokładniej mówiąc wk.ur.wie.ni.

Informujemy o tym, żebyście wiedzieli jak sprawa wygląda a i nie zamierzamy niczego przed wami ukrywać.

Mamy nadzieję, że ta wpadka jest pierwszą i ostatnią jaka nam się przytrafiła, jest nam przykro, że doszło do takiej a nie innej sytuacji.

Naturalnie wobec waszego wysiłku, pełnego zaangażowania w turniej oraz szacunku i sympatii jaką was darzymy nie wchodzi w grę utrata nagrody dlatego jednogłośnie podjęliśmy decyzję o jej sfinansowaniu dla zwycięzcy turnieju.

 

Jednocześnie dziękujemy za udział w turnieju i walkę do ostatniego HP.

Z pozdrowieniami dowództwo BMKW.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
TheMetteor

Dyskutant

  • default_large.png
  • level4.png
  • 180 postów
  • Miejscowość:Wrocanka

Wysłano wczoraj, 19:32

Panowie, muszę was przeprosić, nie będę się tłumaczył ani wymigiwał, po prostu użyłem parę godzin temu tego kodu, naprawdę chciałem bardzo przeprosić, wiem, że to nic nie da bo chłopcy walczą tam o ten kod, a ja go zużyłem, ;/ przyjmę nawet bana, coś mnie podkusiło i sam tego kodu użyłem, naprawdę jeszcze raz bardzo przepraszam :C Zachowałem się nie fair w stosunku do was :C

 

......................................................................................................................................................

 

Pozostawiam tu bez komentarza i apeluję do uczestników o kontynuację, nagroda bedzie przyznana tak jak spajduś napisał. :)

Link to post
Share on other sites
  • 8 miesięcy temu...

Hej!

Jako że ostatnimi czasy już prawie wcale nie gram w wota a moje konto zostało przejęte przez znajomego, chciałbym wszystkim bardzo podziękować za wspólne bitwy oraz życzyć wielu sukcesów i dalszego pomyślnego rozwoju tego wspaniałego klanu.

Pozdrawiam,

Vortavor

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Będzie lekki odkop tematu :P Niewiem czy muszę poinformować, czy nie ale by się przydało.

Mam bana na chat do 24marca 21:coś i nie będe mógł się z wami komunikować (TS też odpada bo kabel się rozerwał w słuchawkach, muszę sobie kupić nowe (Tak, sam się rozerwał...:D)). Tak więc będe cicho :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...