Skocz do zawartości

Informacje i prośby


Recommended Posts

BIGUŚ, tu nie chodzi o Ciebie, Skeepa...(nie odważyłbym się :) ), Waszym dniem pracy można obdarować kilka osób.

Są ludzie, którzy przystąpili do klanu...no właśnie, po co? :co:

Spajd, na forum wot w rekrutacjach panuje wolna amerykanka, wielu odświeża dzień w dzień.

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

Z kasą to jest dramat dlatego się dziwie że nie robisz misji na TOGa

Zrobiłeś misje z chafeem? Dawali 500k monet i dzień premki

Takie okazje trzeba wykorzystywać :)

Ja wczoraj kupiłem IX tier M103 ale stock to nieporozumienie z działem 105 :P

Na szczęście mam JT88 i premke z kodu ledwo wydałem 3,7mln i wczoraj znowu dobiłem 400k

Teraz mam 2 dni premium jeszcze a widzę że jest jakaś misja zdobycie 65k expa i mają dać 1 dzień premki :)

Premka to zbawienie :)

Link to post
Share on other sites

:!:

Jak nietrudno zauważyć jest problem z frekwencją. Tym samym proszę abyście podczas bitew wklejali na czat ogólny taką informację, naturalnie 1 raz wystarczy nie chcemy wyłapac bana ;) :

Benchmark Warriors [bMKW] - oficjalny klan forum.benchmark.pl rekrutuje! Wymagania: kultura osobista, tier min. VI, TS3, aktywność. Zapraszamy!

 

Ponadto w stosownym dziale na forum wot wyszukujcie graczy szukających klanu, i o ile do żadnego nie należą oraz nie mają wymagań w stylu "zgrany, doświadczony klan grający CW, kompanie" to piszcie info o rekrutacji do nas. Zasada- jeden potencjalny rekrut- jedna odpowiedź w jego temacie, bez zbędnego spamu. Nie piszcie w topicach, w których sam zamieściłem juz informacje o naborze.

W dziale w którym klany piszą oficjalne tematy nt rekrutacji posiadamy już topic dlatego nie piszcie kolejnych, jeden wystarczy.

Rekrutujemy ale i przestrzegamy zasad- nie tylko na bmk ale i na forum wot także.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak jest, broń Boże pisać kolejny temat na forum WoT w dziale Rekrutacja.

Tam temat jest cały czas odświeżany.


Uprasza się wszystkich klanowiczów o nie wchodzenie w niepotrzebną dyskusję na kanale z przeciwnikami.

Co z tego może wyniknąć wszyscy widzieli.

Nie będę drążył kto zaczął, obowiązuje kategoryczny zakaz odpowiadania na ewentualne zaczepki!

To jest po części gra psychologiczna, nie dajmy się w nią wciągnąć i skupmy się na zadaniach.

Dziękuję

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Co prawda wczoraj grałem z wami tylko kilka gier , ale faktycznie jeżeli gramy tą twierdze i jest ktoś na kanale kto z nami nie gra to moim zdaniem są dwa wyjścia, albo komentarz do swojej (prywatnej gry ) zostawia dla siebie albo jak kolega GTR wyżej napisał zmienia kanał , bo jednak ważniejsze jest co dzieje się u nas na bitwie , a nie czy ktoś tam kogoś "na farcie" trafił :) ,

 

2 sprawa która mnie bawi , to gracze którzy nie chcą grać Twierdzy bo stracą Rating / punkty itp , Nie po to nazywa się to Oceną Osobistą ( tak ! OSOBISTA )  żebym któryś raz z kolei i nie tylko ja wysłuchiwał "nie gram bo wy przegrywacie i mi popsujecie punkty" przecież to od Ciebie zależy jak zagrasz a nie od nas , jak wyjedziesz sam na 6 i zginiesz to się nie ma co dziwić że tracisz pkt, z 2 strony jak jesteś taki dobry że aż szkoda Ci twoich cennych pkt to za niedługo nie będziesz grał w ogóle niczego bo przecież możesz stracić pkt , jak dla mnie takie osoby powinny być usuwane z klanu

 

pozdrawiam

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Panowie granie w twierdzy nie liczy się do naszych osobistych statystyk. Tak dla wyjaśnienia.

Dziś poszło pięknie , jak dobrze pokazuje mi mod do statystyk na 21 bitew wygraliśmy 16 :)

Kto nie był ten trąba :P jutro zapraszam znowu na 18.

 

Niestety z powodu kolejnych problemów z kolegą vertiverem musimy pożegnać jego skromną osobę z naszych szanownych szeregów. Ja rozumiem raz czy drugi zrobić coś nie tak , każdy się uczy , może nie ogarniać , ale dziś kolejny raz pokazał że ma nas gdzieś, olewa TS-a oraz wspólne granie. 

Że mnie i moje gadanie ma w du**e to jedno,ale koleś nie będzie psuł zabawy i starań innych bo ma jakieś swoje widzi mi się.

Sorry jeśli może zbyt drastycznie go potraktowałem ale kolejny raz po prostu przegiął pałę i na to sobie nie pozwolę.

 

Ogólnie mówiłem, że macie potencjał i dziś to wszystko wypłynęło niczym słodki miodek z przydomowej pasieki:)

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Panowie wybaczcie mi że jestem tak mało ale mam za dużo obowiązków ledwo wystarcza mi czasu żeby ogarnąć szkołę i treningi, myślę że podczas dłuższej przerwy w listopadzie wrócę częściej do gry teraz jest to nie możliwe, ale nie bd to granie na 100% ponieważ 21 listopad mam Puchar Polski więc kolejne przygotowania mnie czekają jednym słowem nie potrafię pogodzić grania szkoły i treningów :( 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...