Skocz do zawartości

Informacje i prośby


Recommended Posts

Panowie sorry że taki offtop ale wypada poinformować klan o dłuższej przerwie, z racji takiej że zbliżają mi się kolejne zawody Euro Liga (Liga Muay Thai) to mam mało czasu na grę bd starał się co jakiś czas wpadać i grać kilka meczy ale bd to cieżkie do osiągnięcia zważywszy na to że pierwsze zawody są 18 października a muszę ostro nad kondycją pracować więc do 19 jestem praktycznie nie osiągalny przepraszam za kłopoty związane z moją absencją. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak ktoś chce jeszcze odejść to niech pisze teraz i sp*****a.

Nikt nie mówił, że będzie łatwo na początku, spajd pisał nieraz, że jesteśmy nowym klanem głównie z początkującymi graczami, jak ja...

Więc jak komuś się znudziło to niech idzie w długą, żeby później nie było...

Chcemy mieć pewny skład, obojętnie czy będzie to 18 osób, czy 8 osób.

Rozumiem, że ci którzy chcą odejść teraz czy później mają na tyle odwagi cywilnej żeby to określić teraz, oby...

Link to post
Share on other sites

W związku z kiepską frekwencją i wieczną biedą ze zebraniem osób na twierdze zarządzam co następuje z regułą wykonalności natychmiastowej:

 

Każdy gracz z klanu BMKW zobowiązany jest do spamowania podczas randomowych pojedynków na polach World of Tanks nawoływaniem do wstąpienia w nasze szanowne progi wpisem polecającym o zacnej treści:

 

" Masz zjechane na punkcie komputerów oraz wota?? Nasz klan to miejsce dla Ciebie! BMKW rekrutuje!!!

Zgłoś się po bitwie a dogadamy szczegóły"

 

Odmaszerować i wykonać !!!

 

Dla osoby która do końca października zrekrutuje najwięcej ludzi nagroda i awans na zaszczytne stanowisko Rekrutera klanu.

Edytowane przez lukyeti
Link to post
Share on other sites

Trochę mnie poniosło Jacek, przepraszam.

Wierz mi, rzadko daję się ponieść emocjom (długo z tym walczyłem)

 

Sytuacja w klanie jest na tyle "komiczna", że nie mogłem się powstrzymać.

10 klanowiczów w grze, ale niektórzy w ogóle nie grają (mają odpalonego klienta ;) ), lub wolą samemu "expić".

Tacy są zbędni.

Spider, masz rację, będę tam raz na jakiś czas.

Edytowane przez gtr76
Link to post
Share on other sites

A czego się spodziewaliście?

Przecież było do przewidzenia, że będzie tak jak np. z serwerem BF3...

Ludzie się składali na wykup slotów, zapewniali, że będą grać na mapach, które będziemy ustawiać...

I jak się skończyło? Każdy grał na swoich ulubionych serwerach a forumowy olewał...

Po miesiącu skończyło się, jak się skończyło... (pierdyknęło wszystko)

 

Nie zapominaj, że ludzie mają słomiany zapał, szczególnie do inicjatyw, które ich do czegoś przymuszają a sami nie mają z tego żadnych korzyści...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...