Skocz do zawartości

Recommended Posts

Z tego co podał tutaj Rawi666, to ta nowa karta to jakaś masakracja jest! Jak można rzeczywiście dorwać ją za 500zł, to sam bym się nie zastanawiał - bo za tę kasę, to trudno dostać coś lepszego, a jak pisze Audiofanatyk, LM4562NA któy jest zamiast TPA6120A2 na stałe na wzmocnieniu do słuchawek - czyni z niej lepszą opcję (iście pod tym względem) od STXa nie wdając się w dalsze szczegóły.

 

Plusik dla kolegi wyżej i dwa piwka lecą oczywiście :)

 

No, tylko skoro jest to nowa pozycja na rynku, to ktoś musi ją zacząć kupować, żeby się zrobiło głośniej.

 

Tylko moim zdaniem i tak nie opłaca się zmieniać STXa na coś co jest bardzo podobne względem niego, bo widzę po sygnaturze, że masz już STXa.

 

Zmieniałeś w nim w ogóle opki? Bo to daje dużo możliwości oraz pewne konfiguracje potrafią nieźle odjechać stockowe opampy - można się zdziwić co ta karta potrafi.



 
Link to post
Share on other sites

No to trzeba się zastanowić ile chcesz wydać.  No moim zdaniem albo kupujesz tę tańsza nowa kartę i nie spodziewasz się spadnięcia głowy z karku, albo kupujesz Dac za troszkę większą kwotę i gra lepiej od STX.  Tak ja to widzę.  Mona sam proces wyboru już nie jest w cale prosty i oczywisty.  Ile chcesz wydać? Is czym Ci zależy najbardziej? 

Link to post
Share on other sites
Witam, mam pytanko odnośnie nowej wersji STXa. Czy jest sens dawać za nią 900zł względem zwykłego STX (650)?

szczerze mówiąc z cenie 1000zł dostaniesz już dobrego DACa ,tak jak np. mój Hlly SMk2 ,akurat przesiadałem się z Xonara.

 

z drugiej strony o STX 2 jest jeszcze za mało informacji, by coś wywnioskować ale cenę zachęcającą, to nie mają.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...