Skocz do zawartości

Problem FIFA 15 DEMO


Recommended Posts

Witam serdecznie.

Pisze poniewaz mam problem z gra FIFA 15 (Demo) - mianowicie... nie moge w nia grac takie sa sciny. moim zdaniem moje pc powinno bez problemu uciagnac nowy tytul EA przynajmniej w najnizszych ustawieniach graficznych.. a sytuacja jest taka ze tnie tak samo na minimum jak i maksimum.. jak wlacze opcje klatki bez limitu to tnie w przedziale 80-60.. no cos tu nie gra jakby jakis hamulec sie wlaczal dziwne te sciny.. im dalej w mecz.. po 15s scina sie w taki sposob ze obraz staje dzwiek sie powtarza i tak do kilku s po czym puszcza.. Panowie ma ktos jakis pomysl o co kaman? 

 

(slyszalem ze trzeba wylaczyc origin odznaczylem w opcjach a i tak origin jest wlaczone w tle.. nie wiem ehh

 

Moje PC: 

Core2Duo 8400 @4000Ghz

4gb ram

Gigabyte 6850 OC

Win7 64 niedawno formatowany

Sterowniki do karty probowalem najnowsze jak i sciagnalem BETE. (bez zmian)

Link to post
Share on other sites

Hmm. Dopiero co zainstalowałem tą fifkę na swoim lapku z prockiem i3 grafa 7470m. Ogólnie lapek nie do grania ale na minimalnych ustawieniach można pograć w to demko. Jednak ta nowa fifka ma spore wymagania bo fifa 14 na tym samym lapku działa dobrze a 15 już raczej do grania się nie nadaje. Może faktycznie z jakiś powodów już czas na 4 rdzeniowe procesory bo niby takie są rekomendowane w minimum fify 15. Dziwne że twój wcale nie słaby komputer ma problemy z głupią fifą 15.

Grając na swoim blaszaku nie stwierdzam żadnych problemów bo mam chyba ze 100 fps-ów :D

Edytowane przez nad30
Link to post
Share on other sites

Z tego co czytalem na roznych forach to i z lepszym sprzetem maja ten sam problem co ja... duzo osob twierdzi ze demo fify tak juz ma jednym trybi innym juz nie.. przez taki fant czlowiek nie moze preorderu zamowic poniewaz nie wie czy to ma sens.. 

 

I co do fps ja tez mam duza ilosc 60-80 a takie manewry.. nie ma spadkow poniezej tej wartosci

Edytowane przez Im2Crazy4U
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...